999 rezultate për

lokalit

Tritol lokalit të punonjësit të SHISH Update- Shpërthimi me tritol në një lokal në Tiranë po hetohet në dy pista nga ana e uniformave blu. Nga hetimet parapra
Rama-gazetarëve: Edhe ju qëras e prap më shani Në të shumtat e rasteve, Rama e ka dëshmuar se ai i ka marrëdhëniet mjaft të mira me gazetarët. Pasi ka dalë mjaft i kën
Vrasja e 44-vjeçarit në Sarandë, pranga ish-efektivit Policia e Sarandës ka vënë në oranga një ish-efektiv të policisë, pasi dyshohet të jetë autor i vrasjes së 44-vjeçarit P
Atentati në Elbasan, kamera u fik 7 minuta para vrasjeve Pasi ka kaluar një javë nga masakra në Elbasan, të tjera të dhëna janë bërë publike nga grupi i hetimit, ndërsa ende po
Ja si e realizuan kriminelët masakrën në Elbasan Masakra e ndodhur në Elbasan ku u vranë 3 persona dhe tetë të tjerë janë plagosur është zhvilluar në harkun kohor të pak
Atentati në Elbasan/Vrasësit me pagesë tentuan shfarosjen e gjithë lokalit Aktualisht grupi i hetimit ka nxjerrë disa përfundime paraprake lidhur me masakrën e Elbasanit, ku mendohet se vrasësit
24 të plagosur nga bombola, Prokuroria: 40 ditë burg për pronarin e lokalit Prokuroria e Pogradecit ka kërkuar sot “40 ditë arrest me burg” për pronarin e lokalit në fshatin Dardhas, Romario Muçka
Kamera e lokalit në Elbasan është dëmtuar nga plumbat e mitralozit Teksa shpresat mbeteshin tek kamera e lokalit, për të hedhur dritë mbi autorët e krimit në Elbasan, tashmë shpresat janë
Autorët e atentatit të përgjakshëm zgjodhën përurimin e lokalit për hakmarrje Pas masakrës me 3 të vrarë dhe 8 të plagosur në Elbasan, grupi hetimor zbardh detaje nga ngjarja e rëndë, duke hedhur dy
Zbardhet skema, ja si vepruan 4 atentatorët e masakrës së Elbasanit Nga krimi i kryer mbrëmjen e djeshme në Elbasan, policia po heton në disa pista, ndërsa pista e parë dyshohet se ka ndod
Tre kamera sigurie kanë filmuar masakrën në Elbasan Teksa orët kalojnë, masakra në Elbasan po merr një rrjedhë tjetër sa i takon detajeve që bëhen publike. Nga të dhënat e
Shpërthimi i bombolës, arrestohet pronari i lokalit në Pogradec Policia e Korçës, një ditë pas shpërthimit të bombolës së gazit në lokalin në Dardhas të Pogradecit, që la rreth 30 pers
Rrëfehet roja: Ja si u dogj "Kobra City" (VIDEO) Një rojtar i lokalit në pronësi të valltares Donjeta Kasumi- Kallashi rrëfen për sulmin e sotëm. Uran Badallaj, në nj
Kallashit i djegin “Kobra City”-n (FOTO LAJM) Lokali “Kobra City” në Prizren është djegur mbrëmë rreth orës 04:00 të mëngjesit. Zëdhënësi i Policisë së Prizrenit,
“Folie Terrace” del në shitje Lokali i njohur i natës në kryeqytet “Folie Terrace” ka dalë në shitje. Një shoqëri përmbarimore (Strati Bailiff’s Servi
Zbardhet identiteti i shqiptarit të vrarë në Itali Policia italiane ka hedhur dritë mbi identitetin e shqiptarit të vrarë mbrëmjen e së hënës, i cili ishte i shoqëruar me
Identifikohen autorët dhe motivi i krimit për vrasjen në Linzë Pista kryesore e vrasjes së 30-vjeçarit, Enton Nika, mesditën e së mërkurës në Linzë, mbetet ajo e një konflikti për çës
Policia hedh dritë mbi ekzekutimin në Dajt Pas ngjarjes së rëndë ndodhur në mesditë në një lokal në Linzë, policia ka hedhur dritë mbi disa fakte sa i takon autori
Eksploziv lokalit në Fushë-Krujë Në mesnatë, një sasi eksplozivi i është vendosur një lokali në Fushë-Krujë, duke shkaktuar dëme materiale. Policia ende
Zbardhen detajet për qesen me tritol vendosur në verandën e lokalit Teksa kanë kaluar disa orë nga gjetja e tritolit në verandën e një lokali në Tiranë, policia ka zbardhur disa detaje. Bë