999 rezultate për

lojerave

Uashingtoni dhe Seuli shtyjnë manovrat ushtarake Presidenti amerikan Donald Trump dhe homologu i tij koreanojugor, Moon Jae In ranë dakord që të shtyjnë manovrat ushtara
Padi ndaj 4 personave për organizim të lojërave të fatit pa licencë Departamenti për parandalimin e krimit të organizuar pranë MPB-së ka ngritur katër padi penale deri te PTHP Tetovë dhe P
Luana më në fund del për të shijuar festat, përrallat janë pak (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një ndër moderatoret më simpatike të ekraneve shqiptare. Ajo është një prej personazheve më të k
6- vjeçari fiton 11 milionë dollarë në vit me kanalin e tij në Youtube Tashmë kanali i dedikohet i gjithi lojërave dose ushqimeve për fëmijët dhe ato shoqërohen nga komenti i Ryan ndërsa film
Grabiti pikën e lojërave të fatit: Krimet e kryera nga shënjestra e sotme e atentatit të Vlorës Shënjestra e atentatit të sotëm në Vlorë, 25-vjeçari Inez Hajrulla nuk është një emër i panjohur për policinë. Madje
Bashkia e Tiranës rehabiliton këndin e lojërave te Komuna e Parisit Krahas ndërtimit të këndeve të reja, një vëmendje të posaçme Bashkia e Tiranës po i kushton edhe mirëmbajtjes së këndeve
Dogana asgjeson 770 pajisje për lojëra fati Oficerët doganor gjatë kësaj jave kanë bërë asgjësimin e aparateve për lojëra të fatit si dhe ato për lojëra të ndaluara
Mbyllen 18 kazino Adminsitrata Tatimore e Kosovës ka mbyllur 18 lokale të lojërave të fatit, të cilat e zhvillojnë veprimtarinë e tyre duk
Koreja e Jugut tregon "muskujt" (FOTO LAJM) Ndërsa tensionet me Korenë e Veriut sa vijnë e ngrihen, Koreja e Jugut po merr masa ekstra për të siguruar sigurinë e Lo
Bllokohen 7 mjete luksoze në Tiranë, njëra e blinduar Forcat e Policisë së Tiranës kanë bllokuar shtatë automjete në Tiranë, njëra prej të cilave dyshohet se është e blinduar
Përfundojnë “Zapad 2017”, Rusia teston me sukses raketën e dytë bërthamore (VIDEO) Rusia ka testuar me sukses raketën e dytë nukleare teksa lojërave ushtarake “Zapa 2017” në Bjellorusi po u vjen fundi.
Përurohet këndi i 20 i lojërave për fëmijët me aftësi ndryshe në zonën e Kombinatit Tirana është qyteti i parë në Shqipëri me një kënd lojërash ku fëmijët me aftësi ndryshe mund të luajnë dhe të argëtohen
Përurohet këndi i 18-të i lojërave në Rr. “Sulejman Delvina” Banorët dhe fëmijët e Njësisë Nr. 5 në Rr. “Sulejman Delvina” kanë një shesh të ri rekreativ dhe kënd lojërash për të ka
Fillon prishja e parkut të lojërave në Tiranë për të ndërtuar pallat (FOTO LAJM) Banorët zonës së ish-parkut në Tiranë kundërshtuan dje fillimin e punimeve për ndërtimin e një kompleksi pallatesh në lu
Bashkia e Tiranës ndërton këndin e 17-të lojërave në ish-Fushën e Aviacionit Nga një hapësirë e degreduar prej vitesh, parku te ish-Fusha e Aviacionit është transformuar në një hapësirë argëtimi e
U gjet i vdekur në hotel, kush është fieraku i dënuar për vrasje Një 50-vjeçar ngha Fieri është gjetur pa jetë në një hotel te “Bulevardi Zogu I” në Tiranë. Policia bën me dije se v
Veliaj: Nuk ka parti tjetër veç PS që ka bërë kaq shumë Në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 qershorit, PS zhvilloi një takim me banorët e njësisë Nr. 5 në kryeq
Vijon puna për ndërtimin e këndit të 16-të të lojërave te Pallati me Shigjeta Një kënd i ri rekreativ po i shtohet kryeqytetit në Njësinë Nr. 5, në zonën e njohur si “Pallati me Shigjeta”. Falë inve
Studentët shqiptarë organizojnë eventin GameZone (VIDEO) Klubi studentor "Innovators" në Universitetin Epoka po organizon eventin GameZone, një trajnim 5 javor rreth fushës së z
Bashkia e Tiranës nis ndërtimin e këndit të 15 të lojërave në zonën e Kombinatit Tirana është qyteti i mundësive, edhe për fëmijët me aftësi të veçanta. Bashkia e Tiranës ka nisur ndërtimin e një këndi