999 rezultate për

leje

Barcelona gati të blejë Griezmann për 120 milion euro Barcelona ka vendosur të paguajë klauzolën e lirimit të Antoine Griezman i cili dje u largua nga Atletico Madrid. Fra
Shqipëria heq detyrimin për leje pune ndaj shqiptarëve të Maqedonis dhe Malit të ZI Shqiptarët etnikë që jetojnë në Malin e Zi dhe Maqedoninë e Veriut nuk kanë më nevojë të aplikojnë për leje për të punua
Historia e rrallë: Tifozi merr leje nga burgu për të parë Partizanin kampion pas 26 vitesh Dashuria për futbollin dhe, mbi të gjitha, për ekipin e zemrës nuk njeh pengesa. Madje, as kur bëhet fjala për… burgun.
Policia bën “kërdinë” me gjoba në Durrës, 1 100 brenda javës Strukturat e qarkullimit Rrugor te Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës kanë vërshuar me gjoba ndaj drejtuesve të autom
Me gaz lotsjellës dhe skafandra, policia bëhet gati për protestën e opozitës Mbështetësit e opozitës në të gjithë vendin janë nisur për në Tiranë për të protestuar në orën 18:30 para zyrës së Ramës
Ishte dënuar për armëmbajtje pa leje, arrestohet 28-vjeçari në Shkodër Një 28-vjeçar i dënuar për armëmbajtje pa leje ëshët vënë në pranga nga policia e Shkodrës. Shtetasi me iniciale M.P.
PSG po mendon për zëvendësuesin e Cavanit, vjen nga Italia PSG-ja gjatë verës ka vendosur të bëjë një revolucion, duke larguar shumë prej lojtarëve aktual që ka në skuadër dhe të
Ndërtime pa leje dhe prerje pyjesh, 9 të proceduar në Dibër Policia, plan masash për parandalimin dhe goditjen e krimeve mjedisore. Goditen 9 raste, nga këto: 6 raste të ndërtim
Gjermania do të njohë patentat e Kosovës Gjermania do të njoh patentat e lëshuara nga Kosova dhe Shqipëria. Emigrantët shqiptarë në këtë vend kanë kohë që pr
Ka shënuar 32 gola, Real Madrid refuzon të blejë bomberin e Ajax-it Sipas gazetës spanjolle "Marca", e cila është pranë Real Madrid ka zbuluar se agjentët serbë i ofruan Dusan Tadic por Lo
Aksion "blic" në Çorovodë, kapen dy persona me kokainë e armë (VIDEO) Një aksion blic është kryer në Corovodë, ku kanë rënë në pranga dy persona. Të arrestuarëve policia u ka gjetur armë
Kapet shpërndarësi i kokainës në Durrës, në pranga edhe një person me armë pa leje Policia e Durrësit ka vënë në pranga një shtetas 38 vjeç i cili shpërndante lënëdë narkotike të llojit kokainë në zonën
E kallëzojnë qytetarët, kapet 28-vjeçari që shiste drogë në Vlorë (VIDEO) Policia e Vlorës ka arrestuar një 28-vjeçar, i cili dyshohet se shpërndante lëndë narkotike në doza të vogla në qytetin
Me paratë e Andres Silvës Milani synon të blejë yllin e Marseillë Milani ka vendosur të shesë përfundimisht Andre Silvën tek Sevilla. Kështu me paratë fituar prej tij kuqezinjtë do t
Me kallash dhe çantën plot me fishekë, kapën dy të rinjtë në Korçë Një person është arrestuar në Korçë për armëmbajtje pa leje, ndërsa një tjetër po ndiqet në gjendje të lirë. Pas inf
Trazoi burgun 313 se nuk i dhanë leje për varrimin e vëllait, shpjegohen "Burgjet" Ditën e sotme ka patur një situatë të tensionuar në burgun e sigurisë të lartë në Tiranë, 313. Disa të burgosur kanë shk
"Smë japin leje për varrim, është djalë nane...", vëllai i Admir Murataj flet nga burgu (VIDEO) Aleksandër Murataj ka mohuar faktin se vëllai i tij, Admir Murataj ka qenë organizator i supergrabitjes së 10 mln e
Ndryshon procedura, si do të legalizohen ndërtimet pa leje edhe në fshatra Janë me mijëra familje në fshat dhe po aq në periferitë dhe lagjet e qyteteve, që kanë ndërtuar pa leje, të cilat do të
Rama ironizon nga Kukësi: PD nxirrte kriminelët nga burgu me leje lindje Kryeministri Rama nga Kukësi si në shumë mitingje të tjera nuk i ka kursyer batutat. Në fjalën e tij Ram ka hedhur a
Sevilla kërkon të blejë Andre Silvan por kërkon ulje çmimi Pavarësisht se në pjesën e dytë të sezonit nuk është shfaqur në lartësinë e duhur, Sevilla duket se ka vendosur që të bl