999 rezultate për

kundra

Alarm! 11 kremrat kundra diellit që nuk duhen përdorur kurrë tek fëmijët Temperaturat e larta dhe ekspozimi i pakufizuar në diell janë dy prej faktorëve që rrezikojnë më së shumti fëmijët gjatë
Përgatisni krem kundra dielli në kushte shtëpie Me ardhjen e pranverës, në çantën e gjithësecilës prej jush nuk duhet të mungojë kurrsesi një produkt thelbësor siç ësht
Ja si përgatisni krem kundra diellit në kushte shtëpie Personat që kanë fytyrë të ndjeshme që hiperpigmentohet lehtë ose kanë njolla kafe duhet ta përdorin kremin kundra diell
Lufta ndaj kanabisit, Llalla: Pse përjashtohen prokurorët? Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla ditën e sotme ka reaguar në lidhje me mosthirrjen e prokurorëve në asgjësimin
I dehur dhe kundravajtje, arrestohet 53-vjeçari në Krujë Policia e Krujës bëjnë më dije se kanë vënë në pranga një 53-vjeçar pasi në gjendje të dehur aksidentoi një mjet ndërkoh
Policia, 300 mijë lekë atij që tregon arat e kanabisit Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Ministrinë e Punëve të Brendshme, në zbatim dhe përmbushje të misionit
Gruevski: Nuk është e vërtetë se i urrej shqiptarët, përkundrazi Në pjesën e tretë të intervistës për portalin “Republika”, Nikolla Gruevski ka folur për dygjuhësinë, kantonizimin, për
Parandalohet tragjedia, kapet shoferi i dehur në kundravajtje në Unazën e Tiranës (VIDEO) Një drejtues mjeti është arrestuar që në orët e para të ditës, pasi ka qënë duke udhëtuar kundravajtje gjatë Unazës së T
Makina elektrike e Policisë hyn kundravajtje, për sa orë do të gjobitet?! (FOTO LAJM) Policia ka futur 11 makina elektrike në shërbim pak kohë më parë por nuk ka ditë që ato të mos bëhen lajm. Dy foto t
Sadiku larg fushës së blertë për një javë Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, pas ekzaminimeve mjekësore ka konfirmuar se do të mungojë, por për fat
68 vjeçarja me fuqi mahnitëse! (VIDEO) Forca nuk është diçka që i përket vetëm gjinisë mashkullore përkundrazi kjo 68 vjeçare dhe pse kishte këmbën e amputuar
Shqiptarja futet kundravajtje në Itali, ishte duke kërkuar Pokemona Nuk kanë fund ngjarjet e çuditshme për shkak të lojës “Pokemon Go”. Një 19-vjeçare shqiptare është futur kundravajtje me
Pse amerikanët u kthyen kundra Emina Cunmulaj? (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka revoltuar shumë ndjekësit e saj me anë të një fotoje të postuar së fundmi. Ajo s
Kundra-protestuesit: Zaevi tradhëtar, poshtë SHBA-ja (VIDEO) Ndërsa ka shumë qytetarë që po protestojnë kundër Ivanovit për vendimin e tij për falje të krimeve të politikanëve, nga
Protestë e fuqishme përpara Gjykatës Kushtetuese (FOTO LAJM) Grupe të mëdha qytetarësh kanë protestuar sonte përpara Gjykatës Kushtetuese në Shkup. Ata po protestojnë kundër inic
Rajoy: Heq dorë nga formimi i Qeverisë, kam një mazhorancë kundra Kryeministri në ikje i Spanjës, Mariano Rajoy ka lajmëruar se ka hequr dorë nga marrja sërish e detyrës përpara Kongresi
Prekëse, ja si reagojnë fëmijët kur kthehen prindërit nga lufta (VIDEO) Lidhja mes prindit dhe fëmijës është një lidhje që nuk mund të gjesh fjalë për ta përshkruar. As ndarja për një kohë
Ja si mund t'i zëvendësoni ilaçet Produkte të ndryshme ushqimore që mund të kemi në shtëpi kanë një rol të rëndësishëm dhe janë zëvendësuese të mira të il
Rama me top…"kundra mullarëve”! Nga Indrit HOXHA - Dje u bë dyfek i madh në Orosh të Mirditës! Gjithë ato forca speciale, kërkuan ndihmë edhe nga ajri d
Arrestohet për vendosje eksplozivi një 24 vjeçar 24 vjeçari Sherif Halili është ndaluar nga policia, pasi akuzohet se ka vendosur një minë kundratank në dyqanin në pronë