999 rezultate për

kritike

E quajtën "hoxhë" e "prift", Rama u përgjigjet kritikëve Mbrëmjen e sotme Rama u është përgjigjur të gjithë atyre që kanë komentuar përdorimin e fjalëve të shenjta nga Bibla dhe
Aksident i rëndë në Shkodër, një i plagosur në gjendje kritike Dy motorçikleta janë përplasur me njëra-tjetrën në aksin Shkodër-Oblikë, ku njëri prej drejtuesve ka humbur jetën. Po
Joshua-kritikëve: Pas fitores të gjithë do ta keni nga një "f*** you" Anthony Joshua po planifikon të bërtas "F*** you" pasi të mposht Andy Ruizin në rimeçin që do të zhvillohet të shtunën.
Meta sulmon Ramën: Gjen pretekste për të mbyllur mediat kritike të qeverisë Një ditë më parë, kryeministri Edi Rama mbylli portalin “Jeta osh qejf” për shkak se sipas qeverisë ka përhapur panik në
"Nuk e di akoma që ka humbur vajzën 15 vjeç dhe bashkëshortin", Manjola Cakoni në gjendje kritike Mëngjesin e djeshëm nga rrënojat u nxorr Manjola Cakoni e cila fatmirësisht shtë akoma gjallë edhe pse në gjendje kritik
Ramës nuk ia ndjen për kritikët: Jep pamje nga teatri i ri! (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama, pavarësisht kritikave, tha se shumë shpejt do të jetë gati Teatri i ri Kombëtar i Operas dhe Bale
Vetëm 26-vjeç, kush është i riu mirditor në gjendje kritike Alfred Leka 26-vjeç është qëlluar me armë zjarri ditën e sotme në Mirditë. Pas dhënies së ndihmës së parë në Spitalin
Në gjendje kritike, shqiptari qëllohet me armë në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Një 40-vjeçar shqiptar është qëlluar me armë zjarri një natë më parë, në Piotel
Makinat u shkërrmoqën, identifikohet shqiptari që humbi jetën në Itali Një tjetër shqiptar ka humbur jetën për shkak të aksidenteve rrugore, por këtë herë në Itali. Bëhet fjalë për 26-vjec
Rama kritikë Kosovës që u vetëpërjashtua nga "minishengeni" Në fjalën e tij në konferencën e përbashkët pas takimit në Ohër, kryeministri Edi Rama kritikoi Kosovës që nuk ishte e
Makina merr përpara të moshuarin në Vlorë, në gjendje kritike për jetën Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Vlorë. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se një i moshuar është për
Me "të fortin e Shijakut" në makinë, në gjendje kritike shoferi i prokurorit Pasditen e sotme rreth orës 16:30 prokurorit Ndoja i është bërë një atentat me armë zjarri te mbikalimi i Shkozetit, ku
Aksidenti në Lushnje/ Vdes njëri nga të plagosurit, 2 të tjerët në gjendje kritike Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Lushnje. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje rreth orës 21:30 n
Hëngri fasule me helm, 16-vjeçarja në gjendje kritike për jetën Një 16 vjeçare ka mbërritur në Spitalin Rajonal të Gjirokastër në gjendje kritike për jetën. Ngjarja ka ndodhur rreth
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM) Duke qenë se së shpejti do të publikojë një libër me receta gatimesh, Arbana Osmani ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve
Arta Dade kritike ndaj Ramës: PS një forcë e paralizuar Një nga kritikueset kryesore të kryeministrit Edi Rama, Arta Dade ka folur "pa dorashka", për forcën politike që ajo dik
Përplasen kokë më kokë dy Benza, shoferi në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Koplik. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se
Sot në gjendje kritike për jetën, si na ka paralajmëruar pak ditë më parë Muharrem Ahmeti (FOTO LAJM) Pas një lajmi fatmirësisht të rremë për humbjen e jetës së Muharrem Ahmetit, miku i tij i ngushë u detyrua të tregonte p
Rama jep lajmin për djaloshin 2 vjeçar në gjendje kritike: Mrekullitë ekzistojnë! (FOTO) "Mrekullitë ndodhin", kështu e ka cilësuar kryeministri Edi Rama rastin e një djali vetëm 2 vjeçar, të cilit i rrezikoh
Cisterna gjigante e naftës shpërthen në flakë, pamjet bëjnë xhiron e botës (VIDEO) Një moment tronditës është kapur nga kamera amatore kur një cisternë nafte 25,000 ton ka shpërthyer në Korenë e Jugut.