999 rezultate për

kraheve

Scherzinger hedh pas krahëve ndarjen (FOTO LAJM) Pas shumë ndarjeve dhe ribashkimeve, Lewis Hamilton vendosi që ti jepte fund lidhjes me Nicole Scherzinger. U raportua s
Alexandre Pato, dopietë në ditën e Kaka (VIDEO) Rikthehet "Patoku". Alexandre rigjen rrugën e rrjetës me fanellën e Sao Paulos dhe e bën pikërisht në ditën e debutimit
Balotelli rikthehet të qeshë (FOTO LAJM) Një buzëqeshje dhe bindje e plotë: Mario Balotelli publikon në Instagram ku më në fund shfaqet i qeshur. "E shikoni? Dis
Kush është i dashuri i ri i Rita Orës? (FOTO LAJM) Pas shumë tureve që ajo ka mbajtur, Rita Ora është e gatshme ti dedikohet edhe më shumë jetës personale. Ndarjen me Calv
“Lenini që bën çiçin” (FOTO-LAJM) Ironi me historinë dhe Leninin, i njohur si babai i revolucionit rus. Një instalacion provokues i dy bashkëshortëve arti
Real-Bayern, fshihet alarmi Bale Buzëqesh Carlo Ancelotti. Përveç yllit të skuadrës Cristiano Ronaldo, i rikuperuar plotësisht pas një sforcoje disa-javo
Homazhet për të rënët, portreti i Enver Hoxhës pas krahëve të Ramës (FOTO-LAJM) Gjatë kohës që Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, Kreu i Kuvendit, Ilir Meta dhe Kryeministri, Edi Rama bënë homazh
PD: Shkarkimi i Cikos, pabesi pas krahëve Partia Demokratike e ka cilësuar pabesi pas krahëve vendimin e Këshillit të Ministrave për shkarkimin e Drejtorit të Tea
Një transplant i rrallë gjymtyrësh (FOTO-LAJM) Fotot që shihni ma lartë i përkasin një transplanti të rrallë. Një ushtar amerikan i cili humbi të katër gjymtyrët në Ir
Jolie "sulmon" sërish Aniston Angelina Jolie ka sulmuar sërish armiken e saj Jennifer Aniston. Gjatë një bisede që ka pasur me nënën e partnerit të sa
Presidencialet në SHBA, Romney premton 12 milionë vende të reja pune Mitt Romney ka pranuar nominimin nga republikanët për t'u përballur me Barack Obamën në zgjedhjet presidenciale të 12 në