999 rezultate për

koncerti

U mburr për koncertin në Drenas, por Feron e paskan gjuajtur në skenë (VIDEO) Pak ditë më parë reperi i njohur Fero publikoi një video të koncertit të mbajtur në Drenas, ku një numër i madh fansash
Leonora Jakupi i jep “mësim” Fjolla Morinës se si bëhet koncerti në Drenicë (VIDEO) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të preferuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Këngët
Pas skandalit, Mozzik dhe Loredana anulojnë koncertin pë këtë arsye (FOTO LAJM) Prej disa muajsh e gjithë media shkruajtën për Loredana Zefin dhe skemën e mashtrimit që thuhet se ajo ka bërë ndaj një
Jeni komplet kafshë! Këngëtarja ndërpret koncertin dhe fyen rëndë fansat (FOTO LAJM) Elettra Lamborghini është e njohur në Itali për modeling si edhe muzikën e saj duke bërë një numër të madh ndjekësish d
Habit Fjolla Morina, do të dalë e gjitha nudo në koncertin e radhës (FOTO LAJM) Fjolla Morina na paralajmëroi! Në koncertin e radhës ajo do të shfaqet krejt “cullak”! Këngëtarja u kritikua shumë
Tayna zhvishet gjatë koncertit, "tërbohet" publiku (VIDEO) Tayna është ndër artistet më aktive këtë sezon si me koncerte ashtu edhe me projekte muzikore. Reperja dje ka mbajtur ko
Një bashkëshorte si JLO, ndërpreu koncertin për të uruar Alex-in për ditëlindje (VIDEO) Pak ditë pasi festoi 50-vjetorin e saj, JLo pati një tjetër festë dhe këtë herë ishte radha e partnerit të saj! Alex
Unikkatil del me njoftim zyrtar: Tregon vendin ku mund t’i bleni biletat për koncertin e tij (FOTO LAJM) Teksa po ofrohet data 27 Korrik, kur në Mitrovicë do të mbahet koncerti më i madh i mbajtur ndonjëherë në Kosovë, reperi
13-vjeçarja shqiptare ngre në këmbë 40 mijë të pranishëm në koncertin madhështor në Francë (VIDEO) Erza Muqolli është vogëlushja nga Kosova e cila shkëlqeu në “France’s got talent” dhe i ka mahnitur të gjithë me talenti
Elvana Gjata zbulon prapaskenat më komike të koncertit (FOTO LAJM) Gjithmonë pas një pune të madhe për një videoklip, koncert apo shfaqje prapaskenat janë pjesa më e lodhshme por gjithash
Edhe në New York ikin dritat, Jennifer Lopez ndërpret koncertin (VIDEO) Megjithëse ishte përgatitur për një natë të gjatë pasi do të mbante një koncert gjigant në Madison Square Garden, Jennif
Ariana Grande nuk i mban dot lotët në koncertin e fundit, flet hapur me publikun (VIDEO) Ariana Grande ka nisur turin e radhës së koncerteve dhe është shfaqur shumë e emocionuar para publikut që kishte shkuar
"Çmenduria" e rradhës e Ermal Mamaqit në koncertin e Metallica-s (VIDEO) Jo rralë hasemi në rrjetet sociale me "çmenduritë" që moderatori Ermal Mamaqi ndan me ndejkësit. Së fundmi artisti ba
Tayna "kall" Kosovën ndërsa fansja i bën gjëmën, tregon "prapaskenat" e koncertit (FOTO LAJM) Tayna është padyshim një nga reperet më të dashura jo vetëm nga publiku shqiptar por edhe nga ai i diasporës. Së fundm
Tirana proteston, Rama i lumtur me familjen në koncert (VIDEO) Në një kohë që Bulevardi “Dëshmorët e Kombit” ishte i mbushur me protestues të opozitës, kryeministri Edi Rama ndodhet n
Cardi B anullon koncertin për shkak të operacioneve plastike në të pasmet dhe në gjoks (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur ka anuluar koncertin e saj në Baltimore, i paraparë për të premten, për shkak të problemeve shëndetë
Dikur shumë shokë, por pastaj u prishën: Anxhela tregon çfarë ndodhi me Erik Lloshin Në fund të vitit 2018, këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri mbajti koncertin e saj recital. Në këtë koncert u vu re mun
Action Bronson bëhet për spital Reperi shqiptar nga Kosova, Arian Asllani për pak se nuk u verbua nga dritat e skenës, gjatë një koncerti të tij –ku për
Tunës i ndodh e papritura menjëherë pas koncertit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdini mbajti një koncert mjaftë të suksesshëm në 8 mars ku promovoi edhe albumin e saj të ri
Rita Ora ndërpret për disa çaste koncertin , ja çfarë i ndodhi Mbrëmjen që lamë pas këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka realizuar një koncert në Sidnei, por veprimi i saj i h