999 rezultate për

kodheli

Rrëzimi i helikopterit/ Kodheli: Po bashkëpunojmë me Prokurorinë Sa i takon rrëzimit të helikopterit, ministrja Kodheli ka thënë se aktualisht po bashkëpunohet me Prokurorinë, për të zb
Ja çfarë thotë Mimi Kodheli për rrëzimin e helikopterit në Shkodër Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka postuar në "Facebook" një sttaus, ku shkruan se inkurajon institucionet që ta zbar
Kodheli i përgjigjet Berishës: Të kam lënë Zotin, se me ty s'merret dot njeri! Rënia e dy pilotëve të ushtrisë në aksidentin e ndodhur mesditën e së mërkurës në Shkodër, ka pikëlluar edhe ministren e
"Helikopteri i rrëzuar po transportonte mermer për rezidencën e Mimi Kodhelit?" Ish kryeministri Berisha, me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka hedhur hije dyshimi në lidhje me helikopte
Ja çfarë thotë Mimi Kodheli për aksidentin tragjik të ushtarakëve Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka shprehur ngushëllime për humbjen e jetës të dy pilotëve sot në Shkodër. Ajo shk
Spektakël ajror në Tiranë (FOTO LAJM) Skuadrilja Akrobatike e Forcës Ajrore Mbretërore Britanike, ka ofruar një shfaqje të pazakontë për banorët e Tiranës. 11
MM dorëzon të pastruar Gërdecin 8 vjet pas tragjedisë Ministria e Mbrojtjes dhe Forcat e Armatosura kanë përfunduar pastrimin e mbi 386 mijë metra katrorë sipërfaqe të fshatr
Kodheli ia kthen PD: Fotografia me Ndokën është bërë 1 muaj më parë Ministria e Mbrojtjes ka reaguar me anë të një deklarate pas qëndrimit të Partisë Demokratike, se ministrja Kodheli isht
Kodheli i kërkon 50 mijë euro Reila Bozdos pas akuzave për korrupsion Pas akuzave për "korrupsion" leshuar nga Koordinatorja e PD, Reila Bozdo për ministren Mimi Kodheli, sot është zhvilluar
Mimi Kodheli shuan kuriozitetin për emrin...Ja kush ma ka vendosur Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, është kthyer në një personazh mjaft të dashur edhe për gazetarët dhe jo vetem, ndër
Kodheli pranë burrave ngre dolli me raki (VIDEO) Mimi Kodheli është një ndër ato personazhet që nuk ngutet për të kthyer përgjigje, duke qënë mjaft e thjeshtë dhe me ras
Veliaj dhe Kodheli përurojnë ndërtimin e urës në fshatin Qeha në Petrelë Nga sot, 1500 banorë të bllokuar në fshatin Qeha, të njësisë administrative Petrelë, do të qarkullojnë normalisht pas nd
Një selfie me shumë dashuri nga Braçe dhe Kodheli (FOTO) Selfiet janë trend i padiskutueshëm, ku edhe klasa politike është e prekur nga kjo dukuri. Një foto ka bërë bashkë Braçe
Kodheli takohet me fëmijë të ushtarakëve të Batalionit të Dytë të Këmbësorisë në Zall-Herr Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, e shoqëruar nga komandanti i Forcës Tokësore, gjeneral brigade Nazmi Cahani, ishte
Kodheli: Të jemi vigjilentë për adresimin e çështjeve si terrorizmi dhe emigracioni Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, priti në takim në Ministrinë e Mbrojtjes, Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, z. J
Mustafa replikon ashpër me Tiranën: Nuk kemi nevojë për mësime nga Shqipëria Reagim i forte i Kryeministrit Isa Mustafa pas deklaratave të ministres shqiptare të Mbrojtjes, Mimi Kodheli, gjatë vizi
Kodheli:Mos bëni gabimet e Shqipërisë Ministrja e Mbrojtjes së Shqipërisë, Mimi Kodheli gjaë vizitës së saj ditën e sotme në Prishtinë u shpreh se, Kosova ka
Ja si pritet Kodheli në Kosovë (FOTO LAJM) Ministrja e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë Mimi Kodheli, bashkë me një delegacion të Ministrisë është pritur me nd
Ministrja Kodheli viziton sot Kosovën Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli e shoqëruar nga një delegacion i ministrisë do të vizitojë sot Ministrinë e Forcës s
Shkrihen akujt në Presidencë, Berisha flet me Kodhelin (FOTO LAJM) Me rastin e 103-vjetorit të pavarsisë së Shqipërisë presidenti i Republikës Bujar Nishani ka organizuar një ceremoni fes