999 rezultate për

kjaer

Shkak ekipet e "vogla", Solskjaer merr një psikolog për futbollistët e tij Ole Gunnar Solskjaer raportohet se ftuar në skuadër një psikolog sportiv. Arsyeja e këtij vendimi është për të përmir
Solskjaer i bindur se United ka bërë hapa përpara kundër Liverpool Trajneri Ole Gunnar Solskjaer pretendon se Manchester Unitedi bëri hapa të mëdhenj përpara në ndeshjen e fundit të Premi
Lampard i kundërpërgjigjet legjendës së United: Nuk e kam më të lehtë se Solskjaer Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, i ka mohuar pretendimet e legjendës së Manchester Unitedit, Roy Keane, se ai i shman
Pogba larg United, Solskjaer mendon për zëvendësuesin Mesfushori i Bayern Munchen, Thiago Alcantara, mund të largohet nga bavarezët në merkaton e verës. Sipas ‘The Sun’, span
Dëmtimi i Rashford, Solskjaer: Do përpiqemi ta rikuperojmë për ndeshjen me Liverpoolin Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se Manchester Unitedi do të bëjë gjithçka të mundur për t’u siguruar që Marcus Ra
Man Utd anulon udhëtimin në Lindjen e Mesme për këtë arsye Moti i ngrohtë në atë rajon shpesh shihet si një klimë ideale për futbollistët për t’u rikuperuar dhe prishur dimrin evr
ZYRTARE/ Milani vesh kuqezi mbrojtësin danez Milan ka bërë zyrtare afrimin e mbrojtësit Simon Kjaer nga Sevilla. Danezi do të transferohet në Milano në formë huazimi
Arsenal dhe Milan synojnë gjigandin e Bayern Munchen Arsenali tani ka konkurrencë nga Milani në garën për transferimin e mbrojtësit të palumtur në Bayern Munich, Jerome Boat
Milan përforcohet në mbrojtje, siguron Simon Kjaer Simon Kjaer do të jetë së shpejti lojtar i Milanit. Drejtuesit kuqezi kanë arritur marrëveshjen me Atalantën dhe Sevilla
Solskjaer në "gjemba", Allegri pret pas "derës" Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, raportohet se është favoriti për ta zëvendësuar Ole Gunnar Solskjaerin,
E zbulon Solskjaer: Maguire mungon edhe në fundjavë Ole Gunnar Solskjaer ka zbuluar se Harry Maguire është në dyshim për ndeshjen e fundjavës së Manchester Unitedit, kundër
Solskjaer i bie në "kokë" skuadrës së tij: Kurrë s’kemi luajtur kaq keq Trajneri Ole Gunnar Solskjaer e vlerësoi paraqitjen e Manchester Unitedit në pjesën e parë të ndeshjes kundër Manchester
Solskjaer flet për Guardiolan: I mirë, por jo sa Ferguson Ole Gunnar Solskjaer thotë se Pep Guardiola nuk është trajneri me më së shumti ndikim në histori të Premierligës – pasi
Asnjë goditje serioze në portë, tifozët kërkojnë shkarkimin e Solskjaer Manchester United dështoi të marrë pikë kundër Wolvesit në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të FA kupës. Përveq që nuk
Solskjaer zbulon të vërtetën e Pogba, do të operohet në kavilje Mungoi edhe në ndeshjen me Arsenalin, të cilën Manchester United e humbi me rezultatin 2-0 (Pepe 8’, Sokratis 42’), duke
Solskjaer shuan dilemat për të ardhmen e Pogba Mesfushori francez mund të qëndrojë në Manchester United së paku deri në verën e ardhshme. Për të flitet se mund të rikt
Solskjaer shpreson që United të arrijë nivelin e Liverpool Manchester Unitedi nuk është në nivelin në të cilin Ole Gunnar Solskjaer kishte shpresuar ta shihte pas një viti në dety
Solskjaer konfirmon interesimin e United për yllin norvegjez Ole Gunnar Solskjaer ka konfirmuar që Manchester United është i interesuar të nënshkruajnë me sulmuesin e Red Bull Salzb
Solskjaer e miraton, Man United vendos shitjen e Pogbas Manchester United e ka vendosur përfundimisht shitjen e Paul Pogbas. Bordi i skuadrës ka diskutuar çështjen Pogba dhe të
"Rashfordi mund të bëhet si Ronaldo" Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer beson se Marcus Rashfordi mund ta arrijë nivelin e yllit të futboll