999 rezultate për

kerkesa

Basha tregon 3 kërkesat për marrëveshjen me maxhorancën Lulzim Basha bëri me dije se opozita ka mandatuar Oerd Bylykbashin dhe Petrit Vasilin, që do të shërbejnë si dakordësues
Nuk ka negociata për Shqipërinë! Holanda ka këto dy kërkesa për vendin Kroacia ka marrë Presidencën e Bashkimit Evropian dhe për gjashtë muaj do të ketë në fokus kryesor edhe hapjen e negocia
PD letër qeverisë: Plotësoni këto katër kërkesa, që banorët të mos nisin grevën e urisë Pas një takimi me banorët e Thumanës, që kanë paralajmëruar grevë urie në kundërshtim të vendimit të qeverisë për lirimi
Vetëvendosja: Nuk e pranojmë kërkesën e LDK’së që ta ketë Presidentin Një ditë para seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje ia ka përcjellë sinjalin e fundit LDK-së,
Zidane e Ramos kanë gati kërkesat për vitin 2020 Në shtëpinë e Realit të Madridit ishte koha për të shkruar letrat për "Babagjyshin". Presidenti Perez, trajneri Zidan
Zbardhet kërkesa e Prokurorisë, sa do të qëndrojë në burg Aleksandër Gjoka?! Ditën e nesërme këngëtari i rrokut i cili është arrestuar dy netë më parë në kryeqytet do të dalë para organit të akuzës
Prokurorët e SPAK "përveshin mëngët", vjen kërkesa e parë Pas betiit para kreut të shtetit, prokurorët e SPAK kanë sot ditën e parë të punës zyrtarisht. Që në ditën e parë at
Qeveria sot "zbarkoi" në Kumanovë, ministrat do njihen me hallet dhe kërkesat Kabineti qeveritar i udhëhequr nga kryeministri Zoran Zaev për mbledhjen e 171 qeveritare sot zhvendoset në Kumanovë. Kj
Kërkesa për burgosjen e Salianjit, reagon Kryamadhi: Demokracia është në rrezik! Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka reaguar pas pretencës së Prokurorisë për të dënuar me b
Hidhet poshtë kërkesa, Benzema rrezikon burgun për shantazh Gjykata Supreme Franceze hodhi poshtë të hënën ankesën e sulmuesit të Real Madridit, Karim Benzema, për t’u çliruar nga
Tërmeti rrit çmimet e qirave në Tiranë, qytetarët kërkojnë vetëm katet e para nga frika Qira është një nga fjalët që po përdoret më shumë këto ditë, pas fjalës tërmet. Katastrofa natyrore ka tronditur edhe çm
Hidhet poshtë kërkesa e Katica Janevës Anëtarët e Komisionit parlamentar për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve në vazhdimin e pasdites të seancës njëzëri e r
Meta konsultohet me ekspertë, ka katër kërkesa për Qeverinë Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka takuar pedagogë dhe drejtues shkencorë të shumtë për tu konsultuar lidhur me situ
Kërkesa e fundit e të riut që ndërroi jetë pas 17 orësh nën rrënoja: Më jepni 1 cigare 24 të vdekur, mbi 600 të plagosur, dhe dhjetëra të tjerë nën rrënoja, është ky bilanci i një ditë që do të mbahet mend g
Letër Babagjyshit, 7 vjeçarja bën xhiron e rrjetit me kërkesat prekëse Shtëpi për familjen e saj dhe ushqim për të ngrënë, është kërkesa që një 7 vjeçare nga Liverpooli, Angli, që i ka bërë b
Vetëvendosje marshon në Tiranë më 28 nëntor, në krye të kërkesave bashkimi kombëtar Vetëvendosje ka paralajmëruar një marsh kombëtar më 28 Nëntor, të cilit i janë bashkërenduar edhe disa kërkesa që në kry
Radiot që përdoren për komunikim do futen "në sitë", AKEP ka gati rregulloren Të gjithë pajisjet radio që përdoren për komunikim përmes frekuencave do të vihen nën kontroll dhe këto do të ushtrohen
Lidhje me Redjan Rrajën, gjykata vendos për kërkesat e Kejvinës Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që t’i kthejë telefonin Kejvina Kthjellës, i cili ishte bllokuar bashkë me makinë
Dyshimet se Kajmaku fshihej tek të afërmit, kërkesa që bëri nga arratia Agim Kajmaku, ish-kryetari i Bashkisë së Vorës vijon t’i sfidojë forcat e rendit, duke qëndruar në arrati. Nga data 1
Interi përgatit listën e kërkesave për janarin Interi është gati që të ndërhyjë në merkaton e janarit dhe ka nisur që tani të krijojë një listë të gjatë lojtarësh.