999 rezultate për

kenge

Besojeni ose jo, kjo është shuma marramendëse që fitojnë këngëtarët shqiptarë në dasma Këngëtarët e muzikës popullore dhe asaj të rrymës tallava kanë sezonin e tyre gjatë muajve të verës. Ata janë të ftuar n
Greta Koçi kërkon të dijë këngën që pëlqehet më shumë, ndjekësi: "Sa tkom dasht tbofsha m***" (FOTO LAJM) Greta Koçi është një prej këngëtareve më të dashura në shoëbizin shqiptar. Ajo vodhi zemrat e gjithë shqiptarëve kudo nd
Dua Lipa feston ditëlindjen, i dashuri e surprizon me një dhuratë të çmuar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dua Lipa sot po feston ditëlindjen e 24-të. Duke qenë një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më
"Shpëtoi por jo pa u lagur": Dua Lipa rrezikon jetën gjatë xhirimeve të klipit (FOTO & VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare e cila po kor një sukses të paimagjinueshëm në mbarë botën. Së fundmi kën
Ishte zhdukur prej 2 vitesh, Beatrix Ramosaj rikthehet fuqishëm (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj e cila kishte kohë që nuk sillte këngë të re për fansat, ajo tashmë duket së i ësht
Mëngjese vere për Flori Mumajesin, pas kaq shumë muajsh "zgjohet nga gjumi" (FOTO LAJM) Flori Mumajesi prej kohësh është larguar nga rrjetet sociale dhe thuajse nuk dihet asgjë për jetën e tij. Pasi fitoi
Familje artistësh, i vogli i Çiljetës ndjek hapat e saj në muzikë (VIDEO) Këngëtarja e njohur CCiljeta Xhilaga, vetëm dy ditë më parë, publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me këngëtari
Miriam Cani nostalgjike, dukej totalisht ndryshe kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Miriam Cani pak kohë më parë zbuloi për të gjithë lajmin e ëmbël të shtatzënisë. Bukuroshja është
Buzët flak të kuqe dhe më e lumtur se kurrë, Beatrix dashuron veten (VIDEO) Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka lënë pak sa në hioje profesionin e saj të parë duke ju përkushtuar pak më shumë modelingut
Rihanna po rikthehet, këngëtarja gati të bëjë namin pas 3 vitesh (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Rihanna është shkëputur nga muzika për t’u marrë me bizneset e saj por asnjëherë nuk ka harruar pasion
Një dasmë në horizont, këngëtari shqiptar marton vajzën (FOTO LAJM) Vajza e madhe e këngëtarit të njohur Stefi Prifti, Maria ka vendosur që shumë shpejt t’i japë fund beqarisë. Burime p
Era Rusi zbulon sa fëmijë dëshiron por nuk i dalin llogaritë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Era Rusi ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj sentimentale. Por duket se
Si u veshën të ftuarit VIP, në dasmën e Erik Lloshit (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi i ka dhënë fund beqarisë. Dje ai është martuar me Rominën vajzën me të cilin ki
Martojnë djalin, prindërit e Erikut vërtetojnë se nga rrjedh talenti i këngëtarit (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, këngëtari Erik Lloshi mbajti dasmën e tij, e cila siç e do tradita, u bë një ditë pas dasmës së nuses
Erik Lloshi i jep fund beqarisë sonte, dalin momentet pikante (VIDEO) Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzon me martesë dashurinë me partneren e tij Rominën. Çifti po martohen me një dasm
Rita Ora provokon me foto bardh e zi, "çmendet" rrjeti (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, di gjithmonë se si të kryesojë kopertinat e mediave rozë. Ajo është m
Ermal Meta uron vëllain për ditëlindje dhe ngajshmëria midis tyrë është e "frikshme" (FOTO LAJM) Ditën e sotme vëllai i këngëtarit të njohur Ermal Meta feston ditëlindjen. Dhe nuk kishte si të mungonte dhe urimi s
E akuzuan se e kishte vjedhur këngën e re, Era Istrefi sqaron njëherë e mirë situatën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Era Istrefi publikoi këngën e saj më të re me titull “Soyanara Detka”, e cila rezultoi shumë e suksess
Anwar llaston Dua Lipën dhe i shpreh publikisht dashurinë (VIDEO) Anwar Hadid duket shumë i dashuruar dhe këtë na e tregon sa herë që ka mundësi! Pak orë më parë ai publikoi një video
Shqiptarja nuk ja mbushi mendjen, Erik Lloshi martohet nesër me vajzën serbe (FOTO LAJM) Këngëtari Erik Lloshi ka vendosur t’i japë fund beqarisë pas një lidhjeje të gjatë me bjonden serbo-kroate. 7 vite të li