999 rezultate për

kallashnikov

Qëlloi me kallashnikov në ajër nga banesa e tij, arrestohet 42 vjeçari Në Tepelenë, policia ka arrestuar një 42 vjeçar pasi ka qëlluar me kallashnikov në ajër nga banesa e tij. Uniformat blu
Ushtria zëvendëson “Kallashnikovin” me “M4” -n (FOTO-LAJM) Pas shumë vitesh, ushtria shqiptare zëvendëson “Kallashnikovin” me armën amerikane karabina “M4”. Ministria e Mbrojtjes
Policia kap 4 kallashnikovë dhe 2 mjete në Lazarat, 1 person në kërkim Katër kallashnikovë, dy automjete pa dokumenta dhe një celular tashmë janë sekuestruar nga policia në cilësinë e provës
Hashim Thaçi me kallashnikov? Një foto e rrallë që nuk dihet nëse është e vërtetë po qarkullon nëpër rrjete sociale. Bëhet fjalë për një foto, ku T
Bresheri kallashnikovi në kryeqytet, plagoset 45-vjeçari Një 45 vjeçar është qëlluar mëngjesin e sotëm 16 herë me kallashnikov nga një makinë në lëvizje por për fat të mirë, Dri
Fëmijët e xhihadistëve "luajnë" me Kallashnikov (FOTO-LAJM) Një xhihadiste grua poston në rrjetet sociale një foto të fëmijës së saj të vogël i cili mban një Kallashnikov AK47. Aq
Kësaj BMW-je nuk mund ti bëjnë gjë as plumbat e kallashnikovit (FOTO-LAJM) Kjo BMW X5 që shihni në foto mund ti rezistojë edhe plumbave të AK-47. Modeli X5 Security Plus bazohet në gjeneratën e t
Ekstremistët ortodoksë serbë mësojnë fëmijët si të gjuajnë me kallashnikov (FOTO VIDEO) Djem të rinj dhe vajza të reja serbë, që rrinë nëpër shpella dhe mësojnë sesi të gjuajnë me kallash. Kjo është ajo çk
Burri tenton të vrasë gruan me kallashnikov në Mirditë Një ngjarje e rëndë është parandaluar mbrëmjen e sotme nga policia e Mirditës. Një krim brenda familjes është penguar, p
Përleshje me pistoleta e kallashnikov në Prizren, 7 të plagosur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Prizren. Si shkak i zënkës mes dy familjeve, ka nisur mes tyre shk
Berat, ekzekutohet me automatik 52-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesnatën e kaluar në qytetin e Beratit ku një biznesmen është ekzekutuar nga persona ende
Sulm terrorist në Turqi, autorët 3 shqiptarë UPDATE - Një sulm terrorist ka tronditur Turqinë. Një makinë, ne te cilen ndodheshin 3 terroristë ka sulmuar forcat e si
Qëllohen me kallashnikov, tre të plagosur në Pejë Tre persona janë plagosur me armë zjarri këtë të shtunë në Pejë. Sipas policisë pas një zënke mes 6 personave, njëri pre
Vdes shpikësi i Kallashnikovit Vdes në moshën 94- vjeçare shpikësi i kallashnikovit, Mikhail Kallashnikov. Arma, që mban emrin e tij, u bë më e përdoru
Dasmorët vrasin me kallashnikov këngëtarin (VIDEO) Një 16-vjeçar është vrarë nga një plumb qorr, teksa po këndonte në një ceremoni martesore në Ramtha të Jordanisë. Në vid
Të ndezesh makinën me kallash (VIDEO) Rënia e baterisë nuk përbën probleme për këtë ushtar që shihni në videon më lartë pasi ai përdor kallashnikovin AK-47 pë
Strugë, qëllon me kallashnikov të dashurin e gruas Një incident që për fat është mbyllur pa viktima ka ndodhur në fshatin Tateshi i Epërm, të Strugës. I.A ka qëlluar me ka
Kallashnikovi i ri që mori bekimin e Putinit nuk i kalon testet (FOTO-LAJM) Edhe pse mori bekimin e presidentit Vladimir Putin, kallashnikovi i ri AK-47 i prezantuar pak ditë më parë duket se nuk
Putin provon kallashnikovët e rinj (VIDEO) Presidenti rus Vladimir Putin teston modelin e ri të Kallashnikovit. Gjatë vizitës së tij në Izhevsk, ai ka vëzhguar mod
Jordani, deputeti qëllon me Kallashnikov në Parlament (VIDEO) Një anëtar i Parlamentit të Jordanisë, Talal el-Sharif hapi zjarr me kallashnikov gjatë mbledhjes të se martës. Askush n