999 rezultate për

jona

Çfarë të vishni për Halloween? Jona Spahiu dhe i biri ju japin idenë më të bukur (FOTO LAJM) Na ndan edhe një ditë nga festa e Halloween-it, mirëpo atmosfera “e frishme” ka filluar të ndihet që tani në shtëpinë e
Më e dashuruar se kurrë, Agnesa Hadërgjonaj uron të dashurin e ri: U plakshim bashkë (FOTO LAJM) Pasi i dha fund martesës me ish bashkëshortin, me të cilin ka dhe një vajzë, duket se Agnesa Hadërgjonaj ka gjetur dashu
"Të ka keqpërdorur Rama", Maliqi mesazh të fortë për ministren Gjonaj Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi ka thirrur në interpelancë ditën e sotme ministrën e drejtësisë, Etilda Gjonajn
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Hendeku gjinor ende i lartë, zhvillohet forumi rajonal për punësimin e grave dhe vajzave Nga Evis Nasto FORUMI RAJONAL PËR PUNËSIMIN E GRAVE HENDEKU GJINOR, ENDE I LARTË NË VENDET E BALLKANIT PER
UEFA zgjedh golin e Hadërgjonaj si më të bukurin e raundit (VIDEO) Florent Hadërgjonajt do t’i figurojë emri në një çmim të fituar individual. Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, i cili
Me 10 mungesa, ky pritet të jetë formacioni i Kosovës ndaj Greqisë Kombëtarja e Kosovës luan sonte ndeshjen e tretë brenda gjashtë ditësh. Pas dy humbjeve nga Maqedonia e Veriut dhe Sl
Juventus - Napoli, vendimi do të merret ditën e mërkurë "Ngado ta rrotullosh", siç thotë populli, vështirë se ka një zgjidhje të thjeshtë. Juventus -Napoli duhej të ishte super
Shënoi supergol por nuk mjaftoi, Hadërgjonaj flet me lot në sy pas humbjes Përfaqësuesja e Kosovës e ka mbyllur rrugëtimin drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian "Euro 2020" pas humbjes së so
Super Kosova, vendoset barazpesha me një supergol në Shkup (VIDEO) Kosova ka barazuar në 1-1 shifrat ndaj Maqedonisë. Është Hadërgjonaj që realizoi një supergol pas daljes së gabuar t
"Më ra goja për Shengenin rajonal", Rama flet për 20 miliard eurot e KE Komisioneri i Bashkimit Evropian (BE) për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimit, Oliver Varhelyi (L), u prit sot në një t
Maqedonia jep njoftimin e rëndësishëm për vendet e rajonit Maqedonia e Veriut ka vendosur së fundmi që të heqë pengasat në lëvizjen e qytetarëve mes vendeve të rajonit. Ministr
Të dënuarit në regjimin 41bis në grevë urie, reagon Gjonaj Ministrja Etilda Gjonaj gjatë prezantimit të nismës për ndryshimet në Kodin Penal, ka folur edhe për të dënuarit që kanë
"Çmendet" rrjeti, vajza e Albërie Hadërgjonaj blen 23 mijë euro një çantë (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr gjithmonë vëmendjen për paraqitjen e saj. Ndonëse prej vitesh e ka lënë në hije muzikë
Maqedonia jep lajmin e rëndësishëm për shqiptarët Në mbledhjen e sotme të Komisionit për Sëmundje Infektive në Maqedoni është rekomanduar heqja e PCR testeve negative për
Albërie Hadërgjonaj jep lajmin e trishtë: Sot humba sheqerin e shtëpisë! (FOTO LAJM) "Sot është ditë zije për gjithë familjen. Sot humbëm sheqerin e familjes. Unë nuk mundem t'a besoj dhe t'a pranoj ktë hu
40 vite më e madhe se i fejuari, 60-vjeçarja: E putha dhe rashë në dashuri (FOTO LAJM) Që dashuria nuk njeh moshë është vërtetuar shumë herë edhe pse akoma njerëzimi e vë në dyshim, por këtë herë këtë e ka v
Një festë gjigande, brenda ditëlindjes së djalit të Jona Spahiut (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, vogëlushi i moderatores Jona Spahiu, ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Jona dhe bashkëshorti i saj,
Ish-e dashura e Izet Haxhisë bashkohet me burrin: E menderosa! Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak të deklaratave të ty
S’keni për ta besuar kur t’ju tregojmë sa vjeç mbush sot Albërije Hadërgjonaj! Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, feston sot ditëlindjen. Ndër personat e parë q