999 rezultate për

hyka

Hyka kandidat për lojtarin e muajit në Zvicër Mesfushori shqiptar, Jahmir Hyka ka kaluar një muaj të mrekullueshëm në kampionatin zviceran. Futbollisti i Kombëtares s
Jahmir Hyka i lutet federatës: Dua të jem dhe unë në Francë! Sezoni i mirë që po bën me Luzern-ën mund të mos i mjaftojë për të qenë pjesë e Shqipërisë në Europian. Për këtë motiv J
Dy shqiptarë në formacionin e javës në Zvicër Dy shqiptarë janë rreshtuar në 11-shen më të mirë të javës së 26 në Kampionatin Zviceran. Mesfushori i Zyrihut, Burim Ku
3 shqiptarë në formacionin e javës në Zvicër Tre futbollistë shqiptarë janë përfshirë në 11-shen më të mirë të javës që sapo lamë pas në Zvicër nga gazeta "Blivk".
Hyka rikthehet te goli me Luzernën (VIDEO) Jahmir Hyka rikthehet te goli. Futbollisti shqiptar shënoi në ndeshjen mes Young Boys dhe skuadrës së tij Lucernës, taki
Hyka flet për kalimin te Partizani Mesfushori Jahmir Hyka, i kontaktuar nga minuta90.com lidhur me lajmin e dal në mediat shqiptare për një rikthim në Shqi
Hykaj pranë rikthimit në kampionatin shqiptar Ambicia e drejtuesve të Partizanit, për të rikthyer në klubin e tyre trofeun e titullit të munguar që prej 22 vitesh, ka
Skenë mashtrimi për pronat, shtatë persona në pranga Policia e Tiranës ka arrestuar 7 persona si të implikuar në një skeme mashtrimi në lidhje me çështjen e pronave. Sipas i
Ja si i josh Hyka femrat e Luzernit (FOTO LAJM) Skuadra zvicerane, Luzern ka nisur një fushatë për të ‘joshur’ femrat që të vijnë në stadium Luzerni, ku luajnë dy shqip
I premtoi për martesë por tentoi ta trafikonte në Itali, policia kap 25 vjeçarin Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka tentuar që të trafikojë në Itali një vajzë me të cilën kshte abuzuar
Hyka shënon gol në Kupën e Zvicrës Ekipi zvicerian i Luzernës ku aktivizohen edhe dy mesfushorët shqiptarë, Hyka e Basha mundi sot në transfertë 2 – 4 Ksam
Tare largon një shqiptar dhe merr një tjetër Igli Tare po përgatit një operacion të bujshëm në merkato, e cila përfshin dy shqiptarë. Bëhet fjalë për sulmuesin Jahmi
Operohet Hyka, 3 muaj jashtë fushave Fundi i sezonit në kampionatet e Europës duket sikur të ishte “mallkuar” për legjionarët shqiptarë. Pas dëmtimeve të Mem
Hyka, goli i javës në Zvicër (VIDEO) Në javën e 29-të të Superligës zvicerane është zgjedhur edhe goli më i bukur. Në një sondazh të përjavshëm për portalin
Derbi i shqiptarëve, fiton Hyka Luzerni i Jahmir Hykës mposhti 1-0 Zyrihun e Armando Sadikut me gol të Rangelov. Dy shqiptarët do ta nisnin nga stoli dh
Një vit burg francezit që torturonte mace Dënohet me një vit burg një 24-vjeçar francez filmonte torturat që i bënte një maceje të vogël dhe videot i kalonte inte
Hyka: Sot do të fitojmë për tifozët Jahmir Hyka është shumë i lumtur për rikthimin në kombëtare, por jo për faktin si shkuan gjërat ndaj Zvicrës dhe renditj
Eksploziv makinës, shefi i Krimeve: Ka lidhje me detyrën, donin të më paralajmëronin “Dyshoj se ka lidhje me detyrën time. Nuk kam dyshime tek askush, por unë nuk kam probleme me njeri. Nuk di të akuzoj as
Supergol nga Jahmir Hyka (VIDEO) Futbollisti i kombëtares shqiptare Jahmir Hyka, edhe pse ka munguar ndeshjet e fundit në skuadrën e Gianni De Biasi, vij
Anti-Gjeorgjia, Hyka jashtë, ftohen Vajushi dhe Bala Jahmir Hyka nuk do të grumbullohet për ndeshjen kundër Gjeorgjisë. Burime pranë FSHF-së pohuan se mesfushori i Luzernës