999 rezultate për

guri

Ushtarët e FSK-së e shpëtojnë një person që u vetëaksidentua me Makinë (VIDEO) Nga humnera e nxorën me kujdes. E më pas pjesëtarë nga Forca e Sigurisë së Kosovës ia dhanë ndihmën e parë. Këta të f
Inagurimi i stadiumit kombëtar, Duka falenderon Ceferin dhe homologët për pjesëmarrjen Kombëtarja shqiptare ka tashmë "shtëpinë e re". Ditën e djeshme është inaguaruar stadiumi i ndërtuar në gërmadhat e impi
Totti do të jetë prezent në inagurimin e "Air Albania Stadium" Dita e nesërme pritet të jetë një festë e vërtetë për ata tifozë, të cilët kanë pasur pasur fatin për të siguruar një ng
U zhduk pa gjurmë, Kajmaku apelon nga arratia masën e sigurisë Kajmaku ka apeluar nga arratia masën e sigurisë arrest me burg në mungesë të dhënë nga gjykata e shkallës së parë Tiranë
Gjesti i Ronaldos me tifozin që futet në fushë po bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Cristiano Ronaldo e la pas momentin e vështirë që përjetoi në fundjavë me tripletën e djeshme, por nuk ngurroi që të vle
Interesimi i Juventusit? Flet menaxheri i Marash Kumbullës Marash Kumbulla është një nga zbulimet më interesante në Serinë A, ku mbrojtësi i Veronës po bën paraqitje të shkëlqyera
Na kishte munguar! Këngëtarja e famshme rikthehet pas 5 vitesh mungesë me një super hit (VIDEO) Me siguri të gjithë e mbani mend këngëtaren franceze Indila, e cila u bë shumë e famshme me hitin e saj “Derniere danse”
Senati ratifikon Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut Kuvendi Kombëtar i Francës pritet të debatojë dhe miratojë më 21 nëntor Propozim-ligjin për ratifikimin e protokollit pë
Gazetarët shqiptarë futen në kampin e tmerrshëm në Siri, por humbin kontaktet Grupi i xhirimit të A2 arriti të hyjë në kampin Al Hawl në Siri. Gazetari Julian Kasapi së bashku më operatorin Endr
Kamerat e sigurisë kapin momentin kur dy trena përplasen kokë më kokë (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme dy trena u përplasën ne qytetin e Telanganas në Indi. Për fat të mirë, ngjarja nuk u kthye në
10 fakte shumë interesante për ushqimin që me siguri nuk i kishit ditur Ushqimet që hamë çdo ditë shpesh mund të fshehin mistere që shumë pak njerëz i dinë. Këto janë disa nga gjërat e çuditsh
180 mijë euro për këngën e inagurimit të stadiumit? Reagon ashpër Ardit Gjebrea (FOTO LAJM) Jemi shumë pranë inagurimit të stadiumit më të ri në Shqipëri, Arenës Kombëtare dhe si rrjedhim, lajmet rreth këtij impi
"Zhdepën" në dru punonjësin e sigurisë në qendrën tregtare, kapen dy të rinjtë Dy persona janë vënë pranga pasi akuzohen se kanë dhunuar punonjësin e sigurisë në një qendër tregtare. Sipas të dhë
SHBA financon projektin prej 7 milionë dollarësh në Shqipëri Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të financojë një projekt prej 7 milionë dollarësh në Shqipëri përmes të cilit synohet
Ju kujtohet kënga "Profesori"? Çfarë ndodh sot me këngëtarin e hitit (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend këngën "Profesori", të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e kë
Nga droni tek kamerat e sigurisë, 17 teknika ekstreme kundër kopjimit (FOTO LAJM) Ndërsa studentët po bëhen gjithnjë e më dinake me aftësitë e tyre të kopjimit, disa mësues po avancojnë gjithashtu në te
Herë i veshur si sheik e herë si bari dhe me atlete, detaje nga jeta e Al Bagdadit Në muajt e tij të fundit në arrati, udhëheqësi i grupit të Shtetit Islamik, Abu Bakr al-Bagdadi ishte i acaruar, i tremb
Dash Shehi bën propozimin që do shpëtonte Shqipërinë: Dyfishoni pagat! Pak kohë më parë ish-deputeti Dashamir Shehi ishte shprehur se shteti duhet të dyfishonte pagat dhe të linte disa gjëra
Eliminoi Haxhollin, gjykata jep vendimin për Bledar Toçin Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg për Bledar Toçin, vendim i dhënë Gjykata e Ka
Atentati, kamerat e sigurisë kanë kapur prokurorin dhe miqtë e tij duke ngrenë drekë Janë zbardhur detaje të reja nga e rëndë në Durrës ku u bë atentat ndaj prokurorit në Arjan Ndoja. Forca të shumta po