999 rezultate për

gixhari

Buqeta me lule pa pusull pas çdo shfaqjeje për Olta Gixharin Aktorja e njohur Olta Gixhari është duke u angazhuar për të dhënë shfaqjen e saj me të re “Opera për 3 grosh”. E ftuar n
Olta Gixhari përgënjeshtron thashethemet: S'jam lidhur Pasi u përfol për një romancë të re të bukuroshes Olta Gixhari, ajo ka konfirmuar vetë përmes një postimi në rrjetin soc
Një tjetër histori dashurie për Olta Gixharin Aktorja e njohur Olta Gixhari ka qenë shpesh në vëmendjen mediaktike për shkak të historive të saj të dashurisë, për të
Olta Gixhari i jep fund lidhjes? Ende nuk e dimë se sa të vërteta janë zërat se mes Olta Gixharit dhe të dashurit të saj funksionon lidhja. Thashethemet
Puthja pasionante me Gixharin, ja si e komenton Indrit Çobani Puthja pasionante e Indrit Çobanit me Olta Gixharin, si Andrej me Natashën, në shfaqjen “Tri Motrat”, në Teatrin Kombëta
Ç'po ndodh me Olta Gixharin? Aktorja Olta Gixhari është pjesë e pashmangshme e rubrikave rozë për jetën e saj private. Historia e saj e dashurisë ësh
Gixhari e lidhur me një djalë 8 vite më të vogël? Një romancë e re për aktoren Olta Gixhari, për të cilën ka zëra se është lidhur me një djal më të ri në moshë. Ndonëse n
Cristiano Ronaldo i përgjigjet Olta Gixharit? (FOTO LAJM) Duket si koiçidencë, por nuk është çudi që ylli i futbollit Cristiano Ronaldo të ketë nuhatur ngacmimin e një prej femra
Olti Curri, si pasha mes Ilda Bejlerit dhe Olta Gixharit (FOTO LAJM) Olti Curri po kalon pushime mjaft të bukura dhe të këndshme në jug të Shqipërisë në praninë të dy bukurosheve të njohura
Olta Gixhari rrëfehet pse mbështet Grida Dumën Aktorja Olta Gixhari ka rrëfyer arsyen perse ka vendosur të mbështesë kandidaten e PD në garë për Durrësin, Grida Duma.
Ja nga kush ka varësi Olta Gixhari (FOTO LAJM) Olta Gixhari nuk i ka rezistuar dot tundimit ndaj alkoolit. Ajo është shfaqur në një lokal nate duke konsumuar një gotë
Olta Gixhari nuk kursen, ja blerja e fundit e luksit Aktorja Olta Gixhari e cila shquhet për format trupore, ka ndarë me miqtë në Instagram blerjen e saj të fundit, për të c
Olta Gixhari nuk i bindet mamasë, ja provat (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari e cila shquhet për format e kolme, nuk i bindet mamasë së saj se ajo nuk duhet të shqetësohet për l
Më në fund Arvizu takon Gixharin (FOTO LAJM) Më në fund ambasadorit Arvizu i është plotësuar dëshira dhe është takuar me aktoren Olta Gixhari. Ishte kjo një nga gjër
Gixhari shokohet nga Arvizu: Të më ftojë në SHBA (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe Olta Gixhari ka reaguar menjëherë pas deklaratës së ambasadorit Arvizu, duke theksuar se nuk e priste
Arvizu: Pishman që në 4 vjet s'takova dot Olta Gixharin (FOTO LAJM) Ambasadori amerikan në largim Aleksandër Arvizu, gjatë intervistës në "Top Story", ka rrëfyer edhe mbi momente të caktua
Olta Gixhari me armë? (FOTO LAJM) Nga një vajzë lozonjare e cila na shfaqet në fotot në rrjetet sociale, tashmë aktorja Olta Gixhari na del më e fortë, ma
Pse është mërzitur Olta Gixhari? (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari e cila vlerësohet edhe për format e kolme, me anë të fotove të ndryshme ka dëshmuar se ka kaluar nj
Pushimet e çmendura të Olta Gixharit (FOTO LAJM) Aktorja joshëse Olta Gixhari, nuk kursehet asnjëherë të pozojë, ndërsa komentuesit bëjnë shaka me të teksa ajo ndodhet m
Kush është sekreti i linjave të Olta Gixharit? (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari ndjehet krenare për format e saj të kolme, ndërsa duket se ka punuar fort dhe per tonifikimin e tru