999 rezultate për

genc

Genc Prelvukaj tregon për herë të parë si u njoh me Eni Koçin Prej dy vitesh ata kanë qenë një nga çiftet më të komentuar në media, që kur lidhja e tyre nisi e mediat e zbuluan e der
"Më preve krahët", Eni Koçi i bën "diss" publikisht Genc Prelvukaj Çifti shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj të ftuar në “Xing me Ermalin” kanë folur për herë të parë
Genci bën tatuazh fytyrën e Eni Koçit në trup (FOTO LAJM) Çifti për të cilin po flitet më shumë së fundmi është pa asnjë dyshim, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj. Në fillim ishte mis
Eni Koçi merr propozimin magjepsës për martesë nga Genci (FOTO LAJM) Eni Koçi i ka thënë “PO” Gencit që në nëntor të vitit të kaluar dhe vetëm sot vendosën ta bëjnë publike. “Momenti më
Nuk e do familja e Enit? Shpërthen keq Genc Prelvukaj Genc Prelvukaj nuk i ka kursyer disa fjalë për ata që kanë shpërthyer në komente negative kundrejt tij. Madje ai ka
Plas në shtëpinë e Eni Koçit, prindërit nuk pranojnë lidhjen me Gencin Këngëtarja Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj pranuan publikisht se janë një lidhje në muajin dhjetor por ky pranim publik i hi
Kush është shqiptari që vrau biznesmenin grek, si u zbulua nga derri i egër Policia greke ka zbardhur vrasjen e biznesmenit Aleksandro Stamatiadi të ndodhur një vit më parë gjatë grabitjes në bane
Genci ka vetëm një problem nga lidhja e tij me Enin Genc Prelvukaj ka sqaruar se gjithcka është në rregull me lidhjen me Eni Kocin, përvec një detaji. Ajo çfarë shkruhet
Plas sherri mes Greta Koçit dhe Genc Prelvukajt (FOTO LAJM) Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë, kjo pasi asnjëri prej tyre nuk e ka panruar
Eni dhe Genci do të martohen? Flet këngëtarja U bë më shumë se 1 viti që flitet për një lidhje të mundshme rreth Genc Prelvukajt dhe Eni Koçit. Edhe pse të gjithë
Pas Gencit, është rradha e Enit për të pranuar hapur lidhjen U bë më shumë se 1 viti që flitet për një lidhje të mundshme rreth Genc Prelvukajt dhe Eni Koçit. Edhe pse të gjithë
Eni Koçi flet për herë të parë për lidhjen me Genc Prelvukaj Prej më shumë se një viti Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë qenë shumë të komentuar në media për lidhjen e tyre. Pavarësi
U përfolën shumë por e mohuan, Genci pranon publikisht lidhjen me Enin Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë përfolur shumë për lidhjen e tyre por gjithmonë e kanë lënë pa koment. Ama këtë herë
Skenar siçilian, si u ekzekutua i tmerrshmi i Vlorës me 50 plumba në Durrës Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me atentatin mafioz të ndodhur në Durrës, ku u vranë Edison Harizaj, miku i Emilja
U qëlluan në atentat mafioz, vdes edhe Genc Caci shoku i "Edison faqe djegurit" Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës Genc Caci, i plagosuri në vrasjen e mbrëmjes së djeshme në Durrës. Caci u plag
Kush është Genc Sejko? (FOTO LAJM) Krijimet e tij ‘shkundin’ internetin, foto-montazhet po ashtu. I profilizuar në një oponencë të fortë me qeverinë, Genc
U dashurua me pedagogun e saj, Eni Jani tregon historinë Në edicionin e këtij viti të “Dance With Me”, si konkurrentë janë dhe dy bashkëshortët Eni Jani dhe Genc Fuga. Dy aktorë
Këngëtari i njohur lë muzikën dhe tregon se do të jetë pjesë e një filmi 2 muaj më parë, pas publikimit të bashkëpunimit “Paris Milano” me Ghetto Geasy, Majku pritet të vijë me një tjetër proje
Lidhjen nuk e pranuan, Eni dhe Genci do të martohen? Eni Koçi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila përveç për këngët u komentua së fundi shumë edhe për jetën e saj pri
IPhone do të raportojë vendndodhjen e përdoruesve Apple ka njoftuar se pajisjet e saj në versionin iOS 12 automatikisht do të ndajnë vendndodhjen e përdoruesve që bëjnë t