Komisioni Evropian: Kosova ka plotësuar kriteret për liberalizimin e vizave
999 rezultate për

gabuar

Gjyqtarë e prokurorë gjobiten për parkim të gabuar Policia e Shkodrës ka ndërmarrë një aksion dje për parkimet e gabuara në rrugën përballë Gjykatës së Shkallës së Parë. F
Një gjobë për Çiljetën, ja si i'a kthen policëve Policët nuk janë treguar aspak tolerantë me Çiljetën, të cilët nuk e kanë falur por ama i kanë vendosur gjobë. Këngë
Kadaj-Bujupi para gjykatës: Bëmë detyrën, mbrojtëm Kushtetutën dhe të drejtën Deputetët e Opozitës, Albin Kurti, Donika Kadaj-Bujupi, Albulena Haxhiu dhe Faton Topalli, janë paraqitur sot në Gjykatë
"Drejtori" kërcënon policin: Mos të gjen gjë dhe ty...(VIDEO) Policia e Shtetit po përballet çdo ditë e më shumë me mjaft raste abuzive nga qytetarët, të cilët jo vetëm që nuk zbatoj
E frikshme/ Mjekët në SHBA operojnë fëmijën e gabuar Ardhja në jetë e fëmijës është një gëzim i madh për familjen. Por për një familje në SHBA është kthyer në makth ky momen
Wenger, transferoi personin e gabuar të Leicesterit Ish zbuluesi i talenteve i Leiceter City ka konfirmuar se është është transferuar në Emirates Stadium, por Gary Lineker
Parkim i gabuar, i merret makina Artan Grubit (FOTO) Deputeti i BDI-së dhe shefi i kabinetit të Ali Ahmetit, Artan Grubi, ka mbetur për disa orë pa makinën e tij, pasi ajo i
10 yjet që janë shitur shpejt nga ekipet e mëdha (FOTO LAJM) Futbollistët lëvizin shpesh nga një skuadër në një tjetër për të ndryshuar ambient, dhe për të gjetur një formë më të mi
Zhytje e jashtëzakonshme, por… në koshin e gabuar (VIDEO) Askush nuk e di çfarë po mendonte Garlon Green, vëllait të Gerald Green basketbollistit të Miami Heat në NBA amerikan.
Përveç shumës së gabuar, gjoba e Bashkisë ka edhe firmë të falsifikuar! (FOTO LAJM) Përveç gabimit në përllogaritjen e shumës totale, duket se gjoba e Bashkisë së Tiranës ka edhe një problem tjetër më të
Komisioni i Disiplinës gjoba për Derbin Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit, zgjidh konfliktin mes dy klubeve të kryeqytetit,Tiranës dhe
10 shitjet e gabuara të merkatos nga klubet italiane (FOTO LAJM) Barcelona është hedhur në sulm për të siguruar shërbimet e talentit të Fiorentinës, Bernardeschi, ndërkohë që mediat ita
Marrëveshje kundër shfrytëzimit të fëmijëve përmes internetit Zv/ministrja e Punëve të Brendshme, Elona Gjebrea, përfaqësoi Shqipërinë në Samitin global me temë “Ne mbrojmë fëmijët o
Terrori me maskë dhe taktikat e gabuara të Perendimit Publicisti Emin Azemi në një prononcim të tij në FB ka komentuar ngjarjet e fundit në Paris dhe me këtë rast ai ka shpre
Grimi i tepërt zgjedhja e gabuar (FOTO LAJM) Grimi i tepërt është dhe problemi më i madh që mund të kenë disa femra duke shëmtuar veten e tyre. Dëshira për të mahnit
Adhurimi ndaj modelit të gabuar Afrim Krasniqi - Ka bërë lajm në disa media perëndimore festa në Prizren apo Tetovë e disa shqiptarëve për fitoren e
I japin mjekimin e gabuar 12-vjeçares nga Burreli, familjarët apel për ndihmë Një histori e dhimbshme është publikuar në rrjetet sociale, ku mjekët i kanë dhënë mjekimin e gabuar 12­ vjeçares së qua
Pacolli: Qeveria, presidentja dhe opozita në rrugë të gabuar Ish presidenti dhe zv/kryeministri i vendit, Behgjet Pacolli, shprehet se Qeveria e Isa Mustafës, Presidentja Atifete Ja
Polemikat De Biasi-Manaj, agjenti zbulon të vërtetën Rey Manaj padyshim që është një prej talenteve që premton shumë dhe grumbullimi i tij me kombëtaren shqiptare herët a vë
AAK: Presidentja të mos i hedhë benzinë zjarrit Pas ngjarjeve të sotshme sot në Kuvendin e Kosovës ka reaguar edhe e para e shtetit duke thënë se pozita dhe opozita i k