999 rezultate për

fshehur

Del sekreti: Rusia i ofroi fshehurazi Kim Jongut një central bërthamor (FOTO LAJM) Ndërkohë që administrata e Trump përgatitej që të arrinte një marrëveshje me regjimin diktatorial të Koresë së Veriut pë
200 milion euro borxhe të fshehura! FMN tregon gropën e ekonomisë shqiptare Fondi Monetar Ndërkombëtar i ka kërkuar qeverisë të paguajë sa më parë borxhet e prapambetura ndaj biznesit, duke i dhën
E llastuar në kulm, blogerja e pëson keq pas këtij veprimi (FOTO LAJM) 26-vjeçarja Stephanie Scolaro me banim në Britaninë e Madhe e pësoi keq pasi futi në vend fshehurazi disa kapele dhe një
"Rama po fsheh pasurinë prej sheiku në Surrel" Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa në një dalje për mediat hodhi akuza të forta drejt shefit të qeverisë, që si
Dalin fshehurazi imazhet e BMW seria 7 e 2020 (FOTO LAJM) Pas imazheve që ia tregonin disa pjesë, tani mund ta shohim në tërësi Ditëve të fundit, kemi pasur mundësi t’i shohim
Dj Vicky zbulon sekretin e tij, ka një "profesion" të fshehur Mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush LUAN”, përveç lojërave dhe të pathënave më parë, nuk kishte si të mos vihej re dhe hum
Kapet natën e Krishtlindjeve shefi i mafies në Itali Ai u kishte ikur hetuesve disa javë më parë. Arratisja e Giovanni Gentile, 34 vjeç, më në fund ka përfunduer në prag të
Mega operacioni propagandistik i Ramës i fshehur nën të sharat e studentëve Nëse u kap gafil në fillimet e protestës duke bërë veprime të panik e sipër, tashmë kryeministri Rama dhe aparati i tij
Rektori i UBT u ngre kurth studentëve: Fut fshehurazi Ramën në takim, ata largohen nga salla (VIDEO) Rektori i Universitetit Bujqësor të Tiranë ka njoftuar një takim gjatë ditës së sotme me studentët për të folur mbi kërk
Ky prokuror jeton si "pasha" me televizion 20 mijë euro, shkarkohet por pasuria i mbeti Shtatë gjetje kompromentuese mbi pasurinë e deklaruar dhe të fshehur kanë ‘fundosur’ prokurorin pranë Prokurorisë së Për
Edi Rama u trembet studentëve, largohet fshehurazi nga Kuvendi (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama, pasi ka mbajtur një fjalim të gjatë në foltoren e Kuvendit, por përsëri nuk i ka miratuar kërkesa
Kërkon dialog, por Rama hyn fshehurazi në Kuvend Edhe pse ka një javë që kërkon dialog, kryeministri Rama nuk ka dashur të përballet me studentët para Parlamentit duke z
E mbante fshehur, zbulohet partneri i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Ka 20 vite në ekran dhe po kaq vite që na ka mësuar me faktin që kuriozitetin tonë të mos e shtrijmë përtej jetës së saj
Drogë dhe eksorta të fshehura, ana e errët e punës në jahtet e milionerëve Të punosh si stjuardese në jahtet luksoze e private të miliarderëve përreth botës ka marrë një vëmendje të veçantë pas v
Ndryshimi drastik i 19-vjeçares, bëhet yll vetëm me make-up Herët a vonë në jetë, të gjithë e dimë si është të të mbushet fytyra me puçrra. Disa prej nesh i lënë të kalojnë dhe s’i
E mbajti fshehur, Eliona poston foto duke u puthur me të dashurin (FOTO LAJM) Aktorja Eliona Pitarka, e cila u bë e njohur në “Zjarr TV” si një nga spikeret që guxoi të jepte lajme me xhaketë zbërth
I mbajti fshehur për muaj me radhë, Sara Hoxha publikon foton nga dasma Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë foto nuk doli deri vonë. Por sot
Këtë letër të gjithë e keni shikuar por e dini çfarë sekreti fsheh? Zbulimi i një numri të fshehur në njërën nga kartat e bixhozit është gjëja më e fundit virale në internet. Numri i fs
I ka xhiruar fshehurazi, Labi, Adelina Berisha dhe Daut Demaku në listat e Burdushit Ordinanca e Hysri Peqanit, i njohur si Burdushi, të marteve dhe të premteve ishte gjithmonë e mbushur me njerëz. Shpesh
Parfumosën 250 kg drogë shqiptare për ta trafikuar, arrestohen 6 persona në Itali Policia italiane ka arrestuar 6 persona mëngjesin e sotëm të cilët akuzohen për trafikimin e 250 kg marihuanë dhe gjysëm