999 rezultate për

fotot

Çiljeta i jep fund lidhjes me Alban Hoxhën? Këngëtarja merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga ka ndërmarrë një vendim drastik për sa i përket rrjetit social Instagram. Këngëtarja ka fshirë të gjitha
Njihuni me fotot më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM) Dasma është një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë jetës. Një pjesë e rëndësishme e saj janë fotot. Të gjit
"Miss Kosova 1997", dalin fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Nga muaji i parë tek i nënti, Fatma ndan fotot më të bukura gjatë shtatzanisë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, Fatma Methasani është në pritje të ëmbël prej disa muajsh. Ajo ka publikuar
Fotot e këngëtares shqiptare po mbushin rrjetin, era ia nxjerr të gjitha sheshit (FOTO LAJM) Disa foto të këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora po bëjnë xhiron e rrjetit. Teksa ishte duke realizuar një spo
"Kur skluptura të fut një shpullë", fotot më unike të realizuara nga turistët (FOTO LAJM) Veprat artistike si piktura e skluptuara, gjithësecili mund ti shohë sipas këndvështrimit të tij. Ka dhe nga ata që u
"As gjarpërinjtë nuk ngacmohen kur hanë", Gjuzi reagon për fotot ku shijonte byrek me dhallë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi u fotografua teksa shijonte byrek me dhallë në një nga byrektore
Cilat janë ndryshimet mes dy Koreve (FOTO LAJM) Këto imazhe fantastike tregojnë ndryshimet mes Koresë së Jugut dhe Veriut. Edhe pse ndajnë të njëjtin emër dhe gadishull
Fotot mahnitëse të shumë viteve më parë që do ju frymzojnë për pozat në "Instagram" (FOTO LAJM) Rikthimi në fotot e vjetra është argëtuese për dy arsye: është emocionuese të shikosh stilin e jetës së njerëzve të shum
E mbani mend Blendi Fevziun me flokë? Kështu dukej moderatori para 25 vitesh (FOTO LAJM) Gazetari i njohur Blendi Fevziu është mjaft aktiv në rrjete sociale. Permes postimeve të bëra ai i mban ndjekësit të inf
Tashmë 3 muajshe, Xhaka na zbukuron ditën me fotot e vajzës (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe e shoqja Leonita në tetor u bënë prindër për herë të parë. Leonita solli në jetë n
Modelja mbledh 100 mijë dollar për Australinë, shet fotot e saj lakuriq (FOTO LAJM) Një modele instagrami dhe influencere, e ka marrë seriozisht punën dhe ndikimin e saj për të ndihmuar në shuarjen e zjar
Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu rikthehen bashkë? Fotot që i futën të gjithë në dyshime (FOTO LAJM) Këngëtari Flori Mumajesi dhe moderatorja Liberta Spahiu mund të jenë rikthyer bashkë në një lidhje dashurie. Vetë Libert
Marina me shami dhe Getoari sheik, çifti ndan fotot nga Abu Dhabi (FOTO LAJM) Marina dhe Geti kanë zgjedhur që ditët e para të vitit të ri t'i kalojnë në Emiratet e Bashkuara Arabe ku po vizitojnë d
Me mjekër të bardhë e paruke, dalin fotot e rralla kur Enver Hoxha festonte Vitin e Ri E vetmja festë që festohej me “bekimin” e xhaxhit Enver gjatë kohës së komunizmit ishte Viti i Ri. Një festë që ish-dikt
Kështu e mbyll 2019-ën vajza e shumëpërfolur e ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ada Deda është vajza 20 vjeçare e ish- deputetes shqiptare Albina Deda. Ada ka qenë jo pak e komentuar për hiret e sa
Fotot që kanë turpëruar dukeshën, "tapë" në klub nate me mini fustan (FOTO LAJM) Princi William dhe Kate Middelton janë prindër të tre fëmijëve dhe gjithmonë jemi mësuar t’i shohim familjarë dhe me një
I publikuan fotot me VIP-at, gruaja e shqiptarit të ekzekutuar merr vendimin drastik Ekzekutimi i një producenti para gruas dhe fëmijës së tij në Londër në prag të Krishtlindjes ka qenë i lidhur me disa vr
"The Economist" nxjerr 10 fotot më me ndikim për 2019-tën (FOTO LAJM) “The Economist” ka përzgjedhur 10 fotot më të bukura përgjatë vitit 2019. Të gjitha fotot kanë bërë xhiron e mediave
Victoria Beckham dhe Rita Ora, VIP-at që shoqërohej gruaja e shqiptarit të vrarë në Londër (FOTO LAJM) Natën e Krishtlindjes u vra tragjikisht në Londër shqiptari Flamur ‘Alex’ Beqiri në sy të gruas dhe fëmijës së tij të mi