E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

festen

Ky është striptisti i njohur në festën e beqarisë së Xhensila Myrtezaj (FOTO LAJM) Festa e beqarisë së Xhensila Myrtezaj ka qenë nga festat më të diskutuara mbrëmjen e djeshme. Atmosfera u ndez kur v
“Çmenden” vajzat, sjellin striptist në festën e beqarisë së Xhensilës (VIDEO) Më herët u raportua se këngëtarja mjaft e suksesshme Xhensila Myrtezaj është duke shijuar momentet e fundit në atë të as
Rriten çmimet e ushqimeve për Festën e Bajramit Na ndajnë disa ditë nga festa e Kurban Bajramit, e megjithatë atmosfera e saj ka nisur të ndihet në Shkup. Çmimet e
Shikoni festën e “çmendur” të korçareve pas kualifikimit historik (VIDEO) Sapo përfundoi ndeshja në stadiumin “Elbasan Arena” ka filluar festa e merituar e korçarëve, të cilët janë përshëndetur
Gjesti i ekipit tjetër ndez festën tek Liverpool Liverpooli po rrit përpjekjet e tyre për mbrojtësin e Southampton Virgil van Dijk, sipas Daily Mail. Raporti sugjeron
Kisha serbe ndalon festën e Maqedonisë në manastirin "Prohor Pçinski" Patriarku Irinej dhe Kisha Ortodokse e Serbisë e kanë hedhur poshtë kërkesën e kryeministrit Zoran Zaev dhe kanë ndaluar
Momenti kur tërmeti i ndërpret festën e ditëlindjes vajzës në Turqi (VIDEO) Vazhdojnë të publikohen video nga momenti i tërmetit të fuqishëm që preku Turqinë dhe Greqinë. Një video e fundit tre
Serbët e Kosovës festojnë festën e Vidovdanit Qytetarët serbë të Kosovës festojnë sot Ditën e Shën Vidit, të njohur më shumë si "Vidovdan". Kremtimi i kësaj dite l
Marko Gjuric, nesër në Kosovë për festën e “Vidovdanit” Drejtori i të ashtuquajturës Zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuric do të marrë pjesë nesër në festën e Vidovdanit. Ai
Konsullata ruse në Manastir uron festën e Fitër Bajramit Konsullata e Nderit e Federatës Ruse në Manastir, me rastin e festës së Fitër Bajramit ka uruar besimtarët e besimit isl
Kështu e festonin ushtarët e UÇK-së festën e Bajramit në vitin 1999 (FOTO) Vitet e luftës në Kosovë, kanë qenë të vështira, por festat edhe pse në situata të jashtëzakonshme janë festuar. Fest
Ja urimi i Vuçiç për Festën e Fitër Bajramit Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç festën e Fitër Bajramit, ua ka uruar gjithë besimtarëve myslimanë gjatë një vizit
Aktori i famshëm uron festën e Bajramit me duart lart (FOTO LAJM) Fitër Bajrami, festa e madhe pas Ramazanit sot po festohet nga myslimanët më shumë solidaritet dhe begati. E një ndër
Si do ta presin festën e Bajramit refugjatët në Maqedoni? (VIDEO) "Këtë që po e bëjmë për refugjatët është simbolike, ndërsa atë që duhet ta bëjë bashkësia ndërkombëtare është ajo e vërt
Si do ta presin festën e Bajramit refugjatët në Maqedoni? (VIDEO) "Këtë që po e bëjmë për refugjatët është simbolike, ndërsa atë që duhet ta bëjë bashkësia ndërkombëtare është ajo e vërt
Limaj uron gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit Kreu i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka uruar gjithë besimtarët e fesë islame, për festën e Fitës Bajramit. Ai përme
Talat Xhaferi uron besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit.
Sela uron besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka uruar festën e Fitër Bajramit b
Simiq uron besimtarët myslimanë për Festën e Bajramit Kryetari i Listës Serbe, Slavko Simiq ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit. N
Sulejman ef. Rexhepi bën urimin për festën e Fitër Bajramit Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoni, Sulejman Rexhepi, me rastin e festës së Fitër Bajramit ka dërguar mesaz