999 rezultate për

falur

Veliaj: Ndodhi çfarë ndodhi çdo gjë është e falur! Erion Veliaj ka lënë pas mëritë dhe sulmet politike që u bënë për projektin e këndit të lojërave tek Liqeni. “Unë i di t
LSDM kërkon shkarkimin e Presidentit Ivanov Partia opozitare e Maqedonisë, LSDM nën drejtimin e Zoran Zaev, kërkon shkarkimin e presidentit, Gjorge Ivanov, pas ven
Ja cilët kandidat të falur të VMRO-DPMNE-së gjenden në lista zgjedhore Në listat e kandidatëve për deputet të VMRO-DPMNE-së të cilat janë dorëzuar në Komisionin Shtetëror Zgjedhor, ka edhe di
Fuere: Qeveria e Maqedonisë po shkel të drejtat e njeriut Ish-ambasadori i Bashkimit Evropian Ervan Fuere i ftuar në emisionin 10 minuta të TV 21 të Shkupit u shpreh se situata n
Vetëvritet personi i falur nga presidenti Ivanov Sipas burimeve jo zyrtare të policisë maqedonase bëhet me dije se është vetëvrarë personi i cili sot gjuajti me armë zja
Trajanovski për vendimin e Ivanovit: Jam i pafajshëm Kryetari i Qytetit të Shkupit, Koce Trajanovski duke komentuar protestat që po organizohen dhe thirrjeve për dalje në kë
Ja kush janë dhe me çfarë merren të falurit e Ivanovit Disa ditë më parë, presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov bëri të ditur vendimin për faljen dhe amnistimin e politikanëv
Fetai letër Ivanovit: Përveç që keni vepruar kundër ligjit, edhe më keni ngatërruar Pas vendimit të presidentit maqedonas, Gjorge Ivanov, për të pezulluar të gjitha proceset kundër politikanëve, tre proku
Ivanovi fal një tjetër Fatime Fetai nga Gostivari, e jo Prokuroren Speciale Presidenti i Maqedonisë, Gjorgje Ivanov në vendimin për të pezulluar të gjitha proceset kundër politikanëve, ka falur nj
SHBA: Të anulohet vendimi skandaloz i Ivanovit Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë reaguar në lidhje me vendimin më të fundit të Gjorgfje Ivanov për ti falur politika
BE dënon ashpër vendimin për të falur krimet zgjedhore dhe pedofilët Komisioni Europian ka kundërshtuar ashpër mundësinë e faljes të parregullsive zgjedhore dhe apelon që presidenti i vendi
Haradinaj-Mustafës: President Rugova as në atë dynja nuk do t’i kishte falur Bjeshkët e Rugovës I menjëhershëm ka qenë reagimi i liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, ndaj një postimi të kryeministrit Isa Mustafa në F
Nëna e autorit të krimit në Shijak: Djalit i thash 'të kam falur' Krim i rëndë brenda familjes ka tronditur ditën e djeshme Shijakun, në lidhje me autorin e ngjarjes personi I fundit me
“Luftë” në Marsejë-Lion, e tmerrshme ajo që ndodhi (FOTO) Sfida e kampionatit francez, mes Marsejës e Lionit, ishte e rëndësisë së veçantë, sepse përballen dy prej skuadrave më t
Babai apel dy vajzave të zhdukura: Kthehuni ju kam falur, jeni gjaku im Kanë kaluar tashmë dy muaj nga zhdukja e dy motrave në Durrës dhe prindërit akoma nuk dinë asgjë për fatin e tyre. Babi
Ivanov amniston 45 të burgosur, emrat sekret Presidenti Gjorgje Ivanov ka falur 45 të burgosur me rastin e 2 Gushtit, Festës kombëtare në Maqedoni. Sipas vendimit
Fitorja përlot Ballistin (FOTO LAJM) Një nga tifozët më të flaktë të Kombëtares Shqiptare, Ballist Morina i është gëzuar jashtëzakonisht shumë fitores së Shq
Arrestohet 29 vjeçari që i dha ryshfet policit për t'i falur gjobën Sot është bërë arrestimi i radhës sa i takon ryshfetit të dhënë policisë, për të shmangur gjobën. Policia e Tiranës ka v
Pranga 31 vjeçarit i cili i dha ryshfet policit për t'i falur gjobën Një 31 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi ka tentuar të korruptojë policinë për shkeljen e bërë me mjetin e
Inter i ofron Shaqirit hapësirë për t'u falur në stadium Inter i ofron futbollistit shqiptar, Xherdan Shaqiri, i cili njihet si besimtar praktikant i fesë islame, një hapësirë p