999 rezultate për

f4f4f4

Angela Martini kthehet në Shqipëri me avion privat, cilat janë planet e modeles (FOTO LAJM) Angela Martini është modelja e famshme me origjinë nga Shqipëria e cila po korr sukseset e punës së saj në SHBA. Mode
Erjona Sulejmani nuk përmbahet, pozon sërish topless (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk heziton të vë në plan të parë asetet e saj
Shokon Justin Biber: Fama më bëri të drogohem dhe të mendoj për vetvrasje (FOTO LAJM) Justin Bieber është një ndër këngëtarët më të dashur dhe të preferuar për të gjithë njerëzit nëpër botë, po ashtu është
Ndahet Tuna nga Patris? Reagon për herë të parë këngëtarja (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme të dy këngëtareve të njohur, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, në rrjet nisi të përflitej edhe për
Modelja seksi shqiptare pjesë e festave dhe videove të çmendura të Dan Bilzerian (VIDEO) Dan Bilzerian është një ndër meshkujt më të ndjekur në Instagram, i cili njihet në të gjithë botën për jetën e shfrenuar
Vip-at mbi tavolina, brenda ditëlindjes së "çmendur" të Luanës (FOTO & VIDEO) Luana Vjollca festoi dje mbrëma ditëlindjen në një festë buzë detit me miq e të afërm! 28-vjetori i moderatores erdhi
Në prehër të Getoarit, Marina zbulon më shumë se ç'duhet (FOTO LAJM) Prej ditësh në media kanë qarkulluar lajme për një krizë mes çiftit të njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca. Por m
Kim Kardashian po quhet “nëna më e keqe” për look-un e fundit të vajzës (FOTO LAJM) Kim Kardashian po përballet me reagime nga më të ndryshmet në Instagram për look-un e fundit të vajzës 6-vjeçare North W
Shumë larg Loredanës! Ja ku ndodhej Mozzik ndërkohë që ajo festonte ditëlindjen (FOTO LAJM) Pas Norës dhe Robertit, një tjetër çift që po përflitet për ndarje kohët e fundit është Loredana dhe Mozzik! Reperi n
Kaq shumë dashuri! Ardit Gjebrea na theu zemrën me këtë foto të fëmijëve (FOTO LAJM) Pas disa ditësh që kaluan bashkë në Shqipëri, erdhi ajo koha kur Joni do të duhet të largohet nga familja e tij. Ardi
Morena Taraku e fiksuar pas luksit, ble "bishën" e re (FOTO LAJM) Morena Taraku ka vendosur “ta çmendë” Instagramin jo veç me fotot seksi, por edhe me jetën luksoze që ajo shfaq. Një
“U prehsh në parajsë”: Motrat Hadid humbasin njeriun e tyre të shtrenjtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme gjyshja e supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid, ka ndërruar jetë. “Oma”, siç e quanin mbesat e saj, ka hu
Afrona zbulon dhuratën luksoze që do ta hapë vetëm ditën e dasmës (FOTO LAJM) Afrona Dika mezi po e pret ditën e madhe! Asaj dhe partnerit Blero Muharremi po ju ofrohet dita më e rëndësishme e ty
Luis Hamilton përplaset fuqishëm me barrierat mbrojtëse (VIDEO) Piloti i Formula1 Luis Hamilton ka pësuar një aksident gjatë provave zyrtare për çmimin e madh të Belgjikës. Britanik
Keni fiksim veshjet e Lori Hoxhës? Ky është truku që përdor fashionista (FOTO LAJM) Si fillim le të themi që do të donim ta dinim më herët këtë truk! Tani që pushimet tona përfunduam, na erdhi keq që n
Luana Vjollca bën lëmsh ndjekësit me foton e re? S’ka më “Shiko Kush Luan?” (FOTO LAJM) Luana ka konfirmuar se edhe këtë sezon do ta shohim në Top Channel, me siguri në sezonin e radhës së spektaklit “Shiko K
"A jemi në Tropojë këtu?", pas turpërimit nga fansat reagon Enca (FOTO & VIDEO) Enca është një nga këngëtaret më të preferuara dhe të suksesshme në botën e muzikës të cilës çdo këngë e saj kthehet në
“Në ditët më të errëta, kujtoj e kujt jam!”, emocionon Adrola Dushi (FOTO LAJM) Adrola Dushi ka bërë një dedikim mjaft të veçantë për prindërit e saj! Modelja shqiptare ka postuar një fotografi në
E mbuluar me para dhe e zhveshur, Jennifer Lopez zbulon datën e filmit të ri (VIDEO) Jennifer Lopez ka njoftuar për datën e publikimit të filmit të ri. Jennifer Lopez do ta shohim sërish në një rol si a
"Më fal", urimi prekës i Roza Latit për të ëmën (FOTO LAJM) Ditën e sotme, aktorja e humorit Rita Lati ka ditëlindjen dhe mbush 60 vjeç. Roza ka shpërndarë një foto të saj në In