999 rezultate për

enea

"Kacifas mund të jetë vetëvrarë", gazetari tregon provat Gazetari Ferdinand Dervishi së fundmi ka dhënë një version krejt ndryshe nga sa kemi dëgjuar deri më tani për vrasjen e
Gjithçka e filmuar, terroristi grek qëlloi për të vrarë negociatorin e RENEA-s prandaj u neutralizua Prokuroria e Krimeve të Rënda po verifikon në imtësi pamjet e filmuara nga RENEA gjatë vrasjes së Kostandin Kaçifës në B
Me video, RENEA ka filmuar çdo gjë nga sulmi me armë ndaj tyre tek neutralizimi i terroristit grek Të dielën në Bularat, policia zbatoi të gjitha procedurat standarte. Të paktën ky është konkluzioni paraprak i analiz
Kunati i terroristit grek deliron kundër RENEA-s Ngjarja në fshatin Bularat, ku RENEA vrau terroristin grek Konstandinos Katcifas ka shkaktuar reagime të forta nga shtet
Flet eksperti: Ku i mori plumbat terroristi grek që tentoi të vriste negociatorët e RENEA-s Familjarët e terroristit grek të vrarë teksa sulmoi me armëë Forcate Speciale RENEA kanë folur për mediat greke duke the
Flet motra e terroristit grek, çfarë kërkon ajo nga RENEA Ngjarja e rëndë në fshatin Bularat të Gjirokastrës, ku terroristi grek Kacifas u vra nga RENEA, vijon të jetë një temë e
Momenti kur nëna e Katsifas mëson se i biri u vra duke sulmuar RENEA-n me kallash (VIDEO) Mediat greke kanë publikuar ditën e sotme, një tjetër video të momentit ku mamaja e terroristit grek që u vra në Bularat
Pas vrasjes, familjarët e terroristit grek marrin një vendim të befasishëm Detaje të reja dalin në lidhje me ekzekutimin nga RENEA të ushtarit grek i cili kishte sulmuar policinë e shtetit. Ed
Ish-ministri reagon për ngjarjen në Bularat: Politika po bëhet në kurriz të RENEA-S Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj ka reaguar për vrasjen e 35 vjecarit grek në Gjiorkastër. Ai shprehet se ope
"RENEA veproi sipas ligjit, kush qëllon vritet" Ish drejtuesit e repartit elite, RENEA thonë se ne ngjarjen e Bularatit reparti ka vepruar sipas ligjit. Sadetin Fishta
Deputeti shqiptar mbështet gënjeshtrën greke: RENEA të mbajë përgjegjësi Kreu i PBDNJ-së Vangjel Dule ka vizituar ditën e sotme familjen e terroristit grek që u vra nga RENEA ditën e djeshme pa
I armatosur deri në dhëmbë, çfarë i gjeti RENEA terroristit grek pasi e vrau Mediat greke duket se i kanë dhënë fund dezinformimit mbi shkaqet e vrasjes së terroristit Kacifas në Bularat duke iu re
Gazetari zbulon planin ogurzi të terroristit grek: Nuk ishte vetëm, por të tjerët u trembën Terroristi grek i vrarë nga RENEA pasi qëlloi për disa orë me armë ndaj saj nuk ishte i vetëm në fshat. Pas tij kishte p
Dalin pamjet, vendi ku i vra terroristi grek pasi qëlloi mbi RENEA-n (VIDEO) Terroristi Kostantinos Kaçifas u vra dje nga RENEA gjatë një shkëmbimi zjarri mes tij dhe forcave speciale pasi ai kisht
Ku e mori plumbin fatal terroristi grek, lëvizjet e fundit para se të qëllohej nga RENEA Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Bularat të Gjirokastrës. Dje do të mbaheshin festimet për
U vra pasi hapi zjarr ndaj RENEA-s, çfarë tha greku para se te vdiste 35 vjecari grek Kostandin Kaçifa, është vrarë sot nga forcat RENEA pasi nuk ka pranuar të dorëzohet dhe ka qëlluar me ar
Kallash mbi policinë, RENEA vret terroristin grek në Gjirokastër Në fillim u raportua se greku që qëlloi me armë drejt policisë shqiptare u arrestua nga forcat RENEA, por me pas burime
RENEA rrethon terroristin grek, ku është fshehur ai? Forcat speciale RENEA kanë lokalizuar vendndodhjen e 35-vjeçarit Kostandinos Kaçifa, që qëlloi me kallashnikov forcat e
Lokalizohet terroristi grek, hap zjarr edhe kundër RENEA-s Kostandinos Kaçifa, greku 35 vjeçar që qëlloi me breshëri ndaj policisë është lokalizuar nga forcat e shumta të policis
RENEA me helikopterë zbarkon në Gjirokastër për të kapur grekun Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Bularat në njësinë administrative Dropull në Gjirokastër. Pak minuta para nisj