999 rezultate për

dollaresh

I vodhi orën 35 mijë dollarëshe Getoarit, ja sa u dënua adoleshentja nga Kamza Verën e kaluar, reperi i njohur nga Prishtina, Getoar Selimi, ra pre e një grabitjeje në apartamentin e tij në zonën “Ko
Fenomeni Ronaldo zbulon arsyet e largimit nga Barcelona Fenomeni Ronaldo ka qenë pjesë e Barcelonës për vetëm një sezon, 1996/1997, ku në 37 ndeshje kishte shënuar 34 gola. Ai
Të afërmit e Ban Ki-moon akuzohen për korrupsion Prokurorët amerikanë kanë ngritur akuza ndaj të afërmve të ish-Sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së, Ban Ki-moon, pas dy
Kryeministri i Izraelit në hetim se pranoi dhurata “qindra mijëra dollarëshe” Policia izraelite ka marrë në pyetje kryeministrin Benjamin Netanjahu, në banesën e tij zyrtare në Jeruzalem, si pjesë e
Putini ndërton kompleks 30 milionë dollarësh për vajzën e tij të jashtëligjshme (FOTO LAJM) Presidenti i Rusisë Vladimir Putin, po ndërton një kompleks 30 milion dollarësh për akrobacinë në akull, për vajzën e ti
E PADËGJUAR/ Autografi i Sali Berishës nxirret në ankand, vlen njëlloj sa firma e Merkelit (FOTO LAJM) Nxjerrja në shitje e një autografi që i përket ish kryeministrit Berisha ka një vlerë të konsiderueshme, madje duke konk
Zyrtare, Donald Trump heq dorë nga bizneset miliarda-dollarëshe (FOTO LAJM) Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka njoftuar sot papritur se do të tërhiqet totalisht
Një tortë me diamante për Rita Orën. Ja ditëlindja mijëra dollarëshe (FOTO LAJM) Në datën 26 nëntor, Rita Ora festoi ditëlindjen e 26. Mediat e huaja bëjnë me dije se ajo ishte një festë tejet private.
Kjo është vila 300 milionë dollarëshe ku Trump festoi “Ditën e Falënderimeve” (FOTO LAJM) Pak ditë më parë është shkruar lidhur me historinë e vilës Mar a Lago të Donald Trump në Palm Beach në Florida. Milia
Facebook shënon fitime rekord, ja shifrat Facebook mbetet kompania më fitimprurëse në botë. Ajo ka bërë të ditur se fitimet tremujore të kompanisë janë rritur
Brenda shtëpisë së re 5.3 milionë dollarëshe të familjes Obama (FOTO LAJM) Pas zgjedhjes së Presidentit të ri të SHBA, Donald Trump, Barack Obama do të lërë Shtëpinë e Bardhë për tu zhvendosur në
Byzylyk 10,000 dollarësh? Vajza e Donald Trump në "luftë" me amerikanët (FOTO LAJM) Vajza e presidentit të sapo zgjedhur të SHBA-ve, Donald Trump, Ivanka Trump, është përfshirë në një skandal një javë pas
Celulari 4 mijë dollarësh në nder të 64 vjetorit të Vladimir Putin Dhuratat për liderin e Kremlinit nuk kanë të mbaruar. Putin mbushi 64 vjeç në 7 tetor dhe kompania Ruse “Caviar “ në nde
Apple fiton gjyqin 120 milion dollarësh kundër Samsung Gjyqi i dytë ndërmjet "Apple" dhe "Samsung" ka përfunduar swrish nw shkoi në favor të "Apple" për 120 milionë dollarë.
Zhurmë mediatike pas largimit të kompanisë “Omnix Albania” Mediat e huaja i kanë bërë një jehonë të jashtëzakondshme largimit të kompanisë “Omnix Albania”. Anulimi i projektit pre
Ja cilët janë njerëzit më të pasur në botë Sipas një raporti të fundit 4 përqind të gjithë pasurisë në botë e mbajnë vetëm 2473 njerëz. Nëse marrim parasysh se
Zuckerberg pozicionet në vendin e pestë për nga pasuria Sa i takon pasurisë, Zuckerberg është renditur në vendin e pestë ku vetëm për një orë fiton 3.4 mld $. Sipas revistës “F
Darkon në një restorant peshku, gjen perlën 600 dollarëshe (FOTO LAJM) Darka në një restorant peshku, që menaxhohet nga një familje intaliane në Issaquah, në Washington, i dhuroi një perlë të
"Marine One", helikopteri 400 milionë dollarësh i Barack Obamës (FOTO-VIDEO) "Marine One". Keshtu quhet helikopteri i presidentit te Shteteve te Bashkuara te Amerikes. Perdorimi i pare i nje he
Bebe Rexha mahnit me veshjen 35 mijë dollarëshe (FOTO) Shqiptarja Bebe Rexha, së fundmi ka marrë pjesë në eventin e organizuar nga “Warner Music Group”, që është edhe ngjarja