999 rezultate për

diteve

Greqia në krizë?! Këto janë super anijet ushtarake që blen (VIDEO) Pavarësisht vështirësive financiare që po kalon, Greqia ka ndërmend që të shpenzojë të paktën 4 miliard euro për të bler
U shanë me fjalë të ndyra publikisht, merr fund sherri mes Ledrit dhe Dj Blunt Pas disa ditëve dramë me postime, sharje, ofendime, kërkim nëpër banesa duket se më në fund paqja është arritur mes Blun
Luana Vjollca në Milano, me shumë stil (FOTO LAJM) Luana Vjollca nuk di të ndalet së frekuentuari vende të ndryshme të botës. Së fundi, ka shkuar për një vizitë në Milano
Mos i harroni ushtrimet gjatë ditëve të ftohta Është shumë lehtë që të bëheni dembelë gjatë ditëve të ftohta. Ngrohja e vazhdueshme gjithnjë e më shumë ju vë në gjumë
Mourinho mbron Pogban dhe hedh poshtë spekullimet e ditëve të fundit Jose Mourinho është përplasur me gazetarët, në lidhje me lajmet e fundit të raportuara në media, mbi një krisje mes port
Haradinaj paralajmëron takim me SBASHK-un Kryeministri Ramush Haradinaj përmes një postimi në Facebook, ka paralajmëruar se gjatë ditëve të ardhme do të takohet m
Haradinaj pajiset me vizë amerikane Merr fund edhe saga e pajisjes së kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, me vizë amerikane, e cila u bë lajm në med
Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim KEDS përmes një komunikate për media ka njoftuar se gjatë ditëve në vijim do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike n
Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim KEDS ka njoftuar për vendet që do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike gjatë ditëve në vijim. Komunikata ku mund t
Topalli pothuajse e konfirmon, hapet parti e re Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Faton Topalli, ka theksuar se eksponentët që janë larguar nga VV-ja, nuk kanë heq
Chelsea huazon lojtarin tek Shalke 04, e konfirmojnë të dyja palët Abdul Rahman Baba nuk ka luajtur asnjë ndeshje këtë edicion me Chelsean, si pasojë e një lëndim të rëndë në ligament në
Dhjetë mënyra për të qëndruar aktiv gjatë ditëve të ftohta Ka mënyra të panumërta për të qëndruar fizikisht aktiv gjatë vjeshtës dhe dimrit. Qëndroni në formë dhe argëtohuni me us
Këta janë deputetët shqiptarë që votuan ligjin për gjuhën shqipe Me 69 vota pro dhe asnjë kundër, Kuvendi arriti që t’i japë dritë jeshile Ligjit për përdorimin e gjuhëve. Ligjin e
Në këtë ditë fillojnë rreshjet në Kosovë Ditëve të ardhshme shi i dobët, në fundjavë mundësi për borë të dobët. Pas motit të butë që po mbretëron ditëve të fundi
Vendet që do të mbesin pa energji gjatë ditëve në vijim KEDS përmes një komunikate dërguar mediave ka njoftuar se gjatë ditëve në vijim disa lokacione të Kosovës do të kenë ndë
Një mot i çmendur ditëve në vazhdim, borë dhe ngrica Duket se moti që po do vijë në ditët në vazhdim duket se do jenë shumë i ftohtë. Këtë herë janë meteorologët britanik
Ky është moti deri javën e ardhshme Vorbulla ciklonike që ka depërtuar mbi Itali, me të ftohtin dhe reshjet e borës që solli në disa pjesë të rajonit, ditëv
Tek cili futbollist duhet të shpresojë Itallia nëse dëshiron Botërorin? Kombëtarja italiane duhet t’i tregojë botës së futbollit se jo rastësisht ka mbi super katër Kupa Bote. Ndaj Suedisë në
Alpinisti gjerman nxirret i gjallë pas 5 ditëve rënie në thellësi Një alpinist gjerman është shpëtuar në mënyrë dramatike pasi kaloi pesë ditë në një zhavor të thellë prej 100 metrash.
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me qiell të pastër në tërë vendin. Temperaturat e ditës do të lëvizin