999 rezultate për

david

Spanja "i del përball" Italisë 3 orë para sfidës,i zbardh formacionin zyrtarë Sifda më e madhe e mbrëmjes pritet të fillojë në orën 20:45. Spanja dotë presë në Santiago Bernabeo Italinë, iberikët
Përballja me Italinë, Spanja rikthen David Vijën Julen Lopetegui,tekniku i kombëtares spanjolle ka grumbulluar skuadrën për kualifikueset e Kupës së Botës ku ata do të p
Kush do të jetë prokurori i ri i Maqedonisë? Më 22 gusht, qeveria e Maqedonisë do t’i propozojë Kuvendit të bëjë shpallje për prokurorin e ri shtetëror. Zëdhënësi i
Parashikimi i frikshëm, eklipsi i 21 gushtit do të sjellë shkatërrimin e Tokës Bota do të marrë fund dhe planeti Tokë do të shkatërrohet pas disa javësh, kjo sipas një teorie më të fundit të konspira
Kjo është familja më e izoluar në botë (FOTO LAJM) Familja amerikane Atchley, braktisi gjithcka për të bërë bërë jetë të qetë larg zhurmës së qytetit dhe përditshmërisë së
David Beckham i përgjigjet kritikëve për puthjen me vajzën e tij (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur, David Beckham ka folur për herë të parë pas diskutimit të madh që shkaktoi në rrjete sociale fotog
Djali i madh i David Beckham, i suksesshëm dhe mendjemadh (FOTO LAJM) Djali më i madh i David dhe Viktoria Beckham, Brooklyn Beckham ka filluar të ngjisë hapat e tij në botën e modelingut p
Elvana poston videon me David Guetten. Kanë kaluar vetëm pak ditë nga publikimi këngës së Elvana Gjatës “ Forever is over” dhe tashmë kënga ka arritur shifrën
Viktoria Beckham ka një mesazh për burrin e saj Ai dihet botërisht se ka një lidhje të ngushtë me fëmijët e tij, dhe shpesh niset në udhëtime me ta, duke kërkuar kësht
Elvana Gjata më në fund publikon këngën e saj, por fansat e “masakrojnë” për anglishten (VIDEO) Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe më herët këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj të parë me të cilën synon
Rita Ora dhe David Beckham shkëmbejnë përqafime në amFar Gala (FOTO LAJM) Dyshja duket se me zor kishte pritur që të takohej! Tani e njohur ndëerkombëtarisht, bukuroshja me origjinë shqiptare
Tragjedi në futboll, vetvritet futbollisti që i ka shënuar Milanit në vitin 2011 (VIDEO) Futbolli përfshihet tronditet nga një tjetër tragjedi. Ish-mbrojtësi i Victoria Plzen, David Bystron, është gjetur i var
Bayerni prezanton fanellat e reja, të ngjashme me ato të viteve '70 (FOTO LAJM) Bayerni i Mynihut ka prezantuar fanellat për sezonin e ardhshëm, teksa klubi gjerman ka vendosur që të bëjë një transfor
David Beckham "përçan" fansat për rolin e tij në filmin "Mbreti Artur" (FOTO LAJM) Ish futbollisti i njohur i kombëtares angleze David Beckham tërhoqi vëmendjen verën e kaluar kur deklaroi se do të ishte
Familja me 10 djem, presin të 11-n (FOTO LAJM) Nëntë palë rroba me baltë, çorape me ere të keqe të rreshtuara si kukulla ruse nga më e madhja tek më e vogla. Nëntë
5 gjërat që nuk i keni ditur për David Beckham! David Beckham është thjesht një nga njerëzit më të famshëm në planet. I tillë është niveli i famës që ai e ka arritur, d
Përfundon pas 90 minutash takimi mes Bashës dhe negociatorëve Ka përfunduar takimi 90-minutesh mes kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe dy zyrtarët e PPE-së David Mc Alliste
Formacioni i vitit në Premier League, ka shumë surpriza (FOTO LAJM) Në premier League kanë mbetur edhe 5 javë nga fundi i kampionatit, teksa titulli deri në fund do të diskutohet me Chelse
Victoria Beckham tregon sekretin e martesës së saj të gjatë (FOTO LAJM) Victoria Beckham ka zbuluar sekretin e thjeshtë e martesës së saj të shëndetshme me ish-futbollistin David Beckham. Ç
David Villa gol nga mesi i fushës, mahnitet Pirlo (VIDEO) David Villa ka shënuar një gol të “çmendur” në ndeshjen mes New York Cityt dhe Philadelphia Union në Major League Soccer