999 rezultate për

biznesmeni

Festoi Pashkët me shoqërinë, por u gjet i vdekur në banesë: Dyshimet për djalin e biznesmenit Delvina është tronditur ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë. Trupi i pajetë i Enteo Isufaj, 30-vjeç është gjetur ng
Kapet biznesmeni në Vlorë, në lokal iu gjet "mall" dhe armë pa leje Një 63-vjeçar është arrestuar nga policia në kuadër të operacionit antidrogë “Panaja”. Burime nga policia bëjnë me dije
COVID-19/ Biznesmenia shqiptare: Të kesh burrin në shtëpi 24 orë, hall i madh! Nga Hollanda aty ku po kalon ditët e karantinës, biznesmenia shqiptare Silvana Baltadori, e cila tani mban mbiemrin Heij
E shpallur mami më joshëse në botë, biznesmenia provokon nga karantina (FOTO LAJM) Bukuroshja bombastike, Daphne Joy, ka qerasur admiruesit e saj të shumtë me fotografi të reja fantastike në Instagram.
2 muaj pasi u zbulua lidhja, "Sanem" ndahet nga biznesmeni turk (FOTO LAJM) Aktorja turke Demet Ozdemir është shumë e komentuar në mediat turke, sidomos për jetën e saj private. Gjatë xhirimev
Infektohet me Covid-19 biznesmeni i fuqishëm në Lushnjë ISHP njoftoi për një rast të ri një Lushnje gjatë 24 orëve të fundit duke e çuar në 6 numrin total të të prekurve në kët
Rritet numri i personave me Covid-19 në Elbasan, infektohet gruaja e biznesmenit Eshtë rritur numri i personave të infektuar me koronavirus në Elbasan duke shkuar në 12. Abcnews.al raporton se ka re
Biznesmeni në Elbasan rezulton pozitiv me koronavirus Një rast i ri me COVID-19 ka rezultuar në qytetin e Elbasanit. Një biznesmen në Elbasan është ka rezultuar pozitiv n
Nuk vuri mend herën e parë dhe hapi lokalin sërish, biznesmeni e pëson keq Policia në Tiranë ka vijuar kontrollet për zbatimin e masave të marra me qëllim parandalimin e përhapjes së pandemisë.
Koronavirusi i mori jetën biznesmenit, kryetari i bashkisë së Pukës bën dedikimin e dhimbshëm Ditën e sotme koronavirusi i mori jetën edhe 43 vjecarit biznesmen nga Puka. Pas këtij lajmi ka reguar edhe kryetar
Nuk kishte mbyllur restorantin, gjobë 10 milionë lekë të vjetra biznesmenit në Gjirokastër Ispektoriati Shtetëror Shëndetësor ka gjobitur një restorant në Gjirokastër, pasi kishte thyer rregullat e vendosura nga
Braktis Amerikën për kandidatin për deputet, Adrola nis bashkëjetesën me biznesmenin (FOTO LAJM) Fiks për Shën Valentin, modelja Adrola Dushi dhe rokeri Eugent Bushpepa u prezantuan si çift i dashuruar brenda 4 minuta
EMRI/Një punëtor kishte humbur jetën, arrestohet biznesmeni që po ndërtonte pallatin pa leje Një biznesmen është arrestuar nga Policia, pasi ndaj tij kanë nisur hetimet në muajin gusht të vitit 2019, jo vetëm për
Biznesmeni gjerman: Ja çfarë po na shpjegonte kryeministri i Shqipërisë Kryeministri Edi Rama takoi gjatë vizitës së tij në Mynih të Gjermanisë në kuadër të Konferencës së Sigurisë edhe themel
Vajza hapi derën dhe u hodh nga makina pasi e ngacmoi, historia që çoi pas hekurave djalin e biznesmenit Dy vite e 4 muaj burgim me gjykim të shkurtuar është dënuar së fundmi nga Gjykata e Korçës një 29-vjeçar, djali i një bi
Vajzës së biznesmenit shqiptar dhe Alban Ramosaj i dalin fotot intime nga shtrati (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe modelja e njohur Niki Delijorgji prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, kur vetë Niki
Genta dhe biznesmeni turk qenkan fejuar dhe ata dashkan edhe një fëmijë Pas 5 muajsh lidhje, Genta Ismajli është fejuar. “Unë dhe i dashuri im jemi njohur në një restorant. Jemi takuar aty,
"Vajza e 500 trëndafilave" shoqërohet në polici me biznesmenin Gjoka (FOTO LAJM) Modelja dhe aktorja e njohur, Nertila Kapaj është shoqëruar pasditen e sotme në polici bashkë me biznesmenin e njohur ng
Biznesmenia shqiptare: Kur zihem me partnerin, telefonoj ish-bashkëshortin (VIDEO) tën e sotme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar sipërmarrësja shqiptare Silva Baltadori. Në një intervistë për je
Iu bë atentat, OFL i sekuestron makinën e blinduar biznesmenit Dashamir Gjoka Pasi i kërkuan që të plotësonte formularin e deklarimit të pasurisë para dy ditëve, OFL i ka bllokuar automjetin biznesm