999 rezultate për

bijen

Trump: "Vetëm seksi më lidh vajzën" (VIDEO) Një intervistë e pazakontë e ka bërë kandidatin republikan për president të SHBA-ve, Donald Trump, të bëhet hit në rrjet
Ja sa vite burg kërkohen për babain që përdhunoi të bijën Prokuroria ka kërkuar 7 vite e gjashtë muaj burg për shtetasin Fatos Gurakuqi, i akuzuar për përdhunimin e së bijës 15-v
Babai nga Kamza përdhunoi të bijën Lidhur me një rast të një shtetasi të arrestuar në mars të këtij viti, tashmë analizat e ADN-së kanë konfirmuar se babai
Nëna shkruan letër të bijës, gjendet vetëm pas 15 vitesh nga librashitësi “Bethany, shpirti im i vogël.” Kështu niste letra një gruaje e cila e kishte shkruar dhe e kishte fshehur atë në një rom
Ja si u "justifikua" para policisë babai që përdhunoi të bijën Ndonëse 46 vjeçari nuk e ka pranuar faktin që ka përdhunuar të bijën dhe se kjo e fundit kishte bashkëpunuar me njerkën,
Ekspertiza e mjekëve vërteton përdhunimin e vajzës nga i ati Update- Pas përcjelljes së lajmit se një 15 vjeçare është përdhunuar nga i ati, ekspertiza mjeko-ligjore ka dalë në konk
Tronditëse/ Ja kush është burri që përdhunoi të bijën Pas arrestimit të babait abuzues teksa përdhunoi të bijën 15 vjeçare, tashmë është bërë publike edhe fotoja e tij. Guri
Iran/ Një fotografi me të bijën në rrjetet sociale sjell dënimin e tij me vdekje Një fotografi me vajzën e tij e postuar në rrjetet sociale ka çuar në dënimin e tij më vdekje. Kjo ngjarje ka ndodhur
10 vjet burg babait që përdhunoi të bijën 12 vjeçe Gjykata e Tiranës dënon babain e akuzuar për një rast rrënqethës abuzimi seksual brenda familjes me vajzën e tij të mitu
Gruaja trasmeton live në "Facebook" dhunën ndaj së bijës (VIDEO) "Do të më provosh hë ?" Kështu nis trasmetimi live i një gruaje që shfaqet duke keqtrajtuar te bijën, 16 vjeç, në sht
Pranga babait që tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me të bijën Një 43 vjeçar është vënë në pranga, pasi ka tentuar që të kryente marrëdhënie seksuale me të bijën. Lidhur me këtë rast,
Tronditet Kamza, babai abuzoi me të bijën që 12 vjeçe Një ngjarje shokuese ka tronditur zonën e Kamzës në Tiranë, pasi një “baba” i ka shkatërruar jetën vajzës së tij duke kr
Tom Cruise nuk flet me të bijën (FOTO LAJM) Impenjimet si aktor duket se ka qënë justifikimi i Tom Cruise për të mos parë të bijën, ndërsa për një kohë të gjatë ata
Babai i vajzës së videoskandalit: Jam në gjak me Shukri Xhelilin Babai i së resë që filmoi ish kreun e Bashkisë së Dibrës, deklaron se ai është në gjak me Shukri Xhelilin, për të cilin
Prej 10 vitesh përdhunonte të bijën, e godiste në bark që të mos mbetej shtatzënë Një studente shqiptare, e cila sot është 23 vjeç, ka rrëfyer një histori të trishtë ku për vite me radhë është përdhunua
Kledi Kadiu në rolin e babait, shëtitje me të bijën dy muajshe Kledi Kadiu ka postuar një foto teksa shëtit vajzën e tij të vogël Lea. Ai duket se ka marrë rolin e babait, ndërsa
Çfarë thonë familjarët e Donjeta Pajazitaj? Deçani në dhembje (FOTO-VIDEO) Trupi i Donjeta Pajazitit është gjetur pas 6 jave në bjeshkët e Strellcit. Nëna e saj, Lumnije Pajaziti, është shpreh
Ja çfarë bën një baba për të bijën (FOTO LAJM) Kjo është një foto e cilaka preklur zemrat e shumë personave. Një baba vendosi që për tu sensibilizuar me të bijën bëri
Madonna nuk ndalet, në konkurrencë me të bijën (FOTO LAJM) Madonna nuk ka të ndalur, ndërsa tashmë ka kopjuar të bijën me një detaj të rëndësishëm. Një vëth në hundë duket se ësht
16 vite burg babait që vrau të bijën pasi mbeti shtatzënë me kushëririn Për shkak të gjykimit të shkurtuar, Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 16 vite burg babain që vrau vajzën, pasi mbe