999 rezultate për

beson

Ancelotti beson te përmbysja ndaj Arsenalit: Me zemër mund tia dalim Carlo Ancelotti beson te përmbysja e madhe. Trajneri i Napolit është besimplotë se skuadra e tij mund tia dalë ndaj Arse
Ferguson parashikon fituesin e Premier League Ish-legjenda e Manchester United Sir Alex Ferguson ka parashikuar se cila skuadër fiton titullin e Premier League. Sk
Liverpool beson te titulli, por duhet të kalojë pengesën Chelsea Në Liverpool kanë filluar të besojnë se ky është sezoni i duhur për të rikthyer titullin kampion në qytet, pas 28 vitesh
Tërhoqi miliona para për ti parë vetë, nuk besonte se ishte i pasur (VIDEO) Afrikani më i pasur në botë, Aliko Dangote, ka rrëfyer se si njëherë i kishte tërhequr 10 milionë dollarë nga banka vetë
E dashura shfaqet në dasmë dhe i kërkon dhëndrit të martohet me të, nusja nuk u beson syve (FOTO LAJM) Një nuse është shokuar pasi në dasmën e saj është shfaqur ish e dashura e dhëndrit e veshur me vello. Ish e dashura i
Nuk do ti besoni syve, Ben Arfa dhuron spektakël (VIDEO) Ish-ylli i PSG-së, Hatem Ben Arfa, aktualisht te Rennes, ka dhuruar një moment magjie të vërtetë në ndeshjen e luajtur t
Benzema tund rrjetën, Reali beson te përmbysja (VIDEO) Reali i Madridit beson te përmbysja ndaj Eibarit teksa ka barazuar në minutën e 56. Është Karim Benzema i cili realiz
Mos i besoni Instagramit, ndryshimet drastike që bën Fotoshopi (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Bale: Ronaldo i mrekullueshëm, mos besoni ato që thuhen në media Gareth Bale ka hedhur poshtë aludimet mediatike se marrëdhëniet e tij me Cristiano Ronaldon te Real Madridi kanë qenë të
Evra frymëzon Juventusin: "Kushdo që nuk beson, le të largohet" Juventusi do të luajë ndeshjen e kthimit në Alianz Stadiumn sot në mbrëmje kundër Altetico Madridit, teksa do tiu duhet
Kapiteni i Dortmund beson te kualifikimi në Champions Borussia Dortmund kërkon të bëjë mrekullinë përballë Tottenham në ndeshjen e kthimit pasi janë mpushtur me rezultatin e
Dimitrov beson se në qershor hapen negociatat Maqedonia e Veriut ka shumë arsye që të shpresojë se në qershor do të vendoset data për fillimin e bisedimeve për anëtar
Marcelo: Dhashë gjithçka për Zidane, ai ishte profesionist Marcelo lavdëroi Zinedine Zidane i cili u largua nga Reali duke fituar 3 tituj në Ligën e Kampioneve. Braziliani th
Dimri i than dhe i dobëson, si t’i rregullojmë flokët Një ndër problemet kryesore që përballen shumë vajza e gra, janë flokët që rriten ngadalë, ose kanë pësuar rënie. Dis
A e besoni dot që kjo makinë nuk është Mercedes? (FOTO LAJM) Mund të mos kesh para për të blerë një makinë të shtrenjtë Mercedes, por një të riu britanik i ka mjaftuar pak imagjinat
Nuk do t'i besoni syve, a është ky shoferi më i mirë që keni parë? (VIDEO) Disa njerëz kanë aftësi të pabesueshme të vozitjes, sa që edhe vështirësitë më të mëdha në vozitje u duken të lehta.
United synon të blindojë 2 yjet e skuadrës Manchester United beson se do të blindojë dy yjet e tyre, David de Gea dhe Anthony Martial. Sipas Evening Standard, M
Real Madrid synon të transferojë Eriksenin për këtë shifër Real Madridi beson se ata mund të marrin Chrstian Eriksenin për gjysmën e çmimit të tij në verë. Sipas AS, kampionët
Bora Zemani 10 vjet më parë duket kaq njësoj saqë askush nuk e beson dot Sfida e “10 year challenge” mesa duket i ka përfshirë të gjitha vipat shqiptarë. Edhe pse shumica nuk kanë guximin t
Bahtiri ende në "botën e tij", beson se Mitrovica do të bashkohet Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri, ka siguruar qytetarët e këtij qyteti dhe të gjithë Kosovës se Mitrovica do