999 rezultate për

berishes

Tritol shtëpisë të badigardit së Sali Berishës Mbrëmë në mesnatë i është vendosur tritol në banesë nënkryetarit të Bashkisë së Kamzës, Vendim Demaj. Lajmin e ka bërë m
Facebook i bën bllok Berishës pasi publikoi videon ku dhunohej i mituri (FOTO LAJM) Ish kryeministri Sali Berisha publikoi ditën e sotme videon ku një grup të miturish dhunonin barbarisht një bashkëmoshat
Pas denoncimit të Berishës reagon IKMT Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka reaguar këtë pasdite duke replikuar kështu një denoncim të bërë nga
Prezantimi mahnitës i Etrit Berishës te SPAL-i, e nis me këngë shqipe Etrit Berisha është bërë me skuadër të re gjatë këtij afati kalimtar veror. Portieri nga Kosova ka kompletuar transfe
Zyrtarizohet skuadra e re Etrit Berishës Etrit Berisha sot do të bëhet me skuadër të re. Portieri i Kombëtares Shqiptare ka arritur mbrëmë në Ferrara për të komp
Pas 4 ditëve në Zvicër, Berisha rikthehet 24 orë para zgjedhjeve Ish-kryeministri Sali Berisha tre ditë më parë u largua nga aeroporti i Rinasit me një avion të “Austria Airlines” në dr
Kuksianët çajnë kordonin e policisë, vjen reagimi i Berishës (VIDEO) Qytetarët e Kukësit e pritën me protesta kryeministrin Edi Rama, ndërsa e çanë dy herë kordonin e policisë që ishte në r
Atentati mafioz, si i shpëtoi burgut për 4 vrasje kunati i Lul Berishës Plarent Dervishajt, qe dje iu be atentat ne autostrade, njohur si kunati i Lul Berishes, në prill të vitit 2015, edhe ps
Makina u bë shosh nga plumbat, si i mbijetuan atentatit mafioz ushtarët e Lul Berishës Kanë qenë të paktën dy karikatore kallashnikovi që u derdhën mbi Plarent Dervishajn dhe Julian Meçen gjatë ditës së djes
Shokut të Lul Berishës ia bënë makinën shosh me plumba, kush është "i forti" Julian Meçe Një breshëri e gjatë automatiku tmerroi banorët e zonjës së ish-Kënetës në Durrës. Shënjeshtra Julian Meçja i shpëto
Shëmbim zjarri në Durrës, plagoset miku i Lulzim Berishës (VIDEO) Një person ka mbetur i plagosur, pasi është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur këtë mesdite në afërsi të Autostr
Artan Hoxha: Po ndodhji një '97 tjetër, të parat që shkatërrohen janë vilat e Metës, Ramës, Berishës.. Artan Hoxha, i njohur si gazetar investigativ i ftuar në “Repolitix” ka thënë se nëse në vend krijohet sërisht situate e
Denoncimi i fortë i Berishës/ Truproja që mbrojti Ramën në Librazhd ka ndërruar jetë? Sali Berisha berisha ka hedhur akuza të forta në drejtim të policise, ku sipas ish-kryeministrit truproja që mbrojti Ram
Dhunoi ish-truprojën e Berishës, arrestohet një prej autorëve Policia e Tiranës ka arrestuar Zamir Sijanin, si një nga autorët e dhunimit të ish-truprojës së Sali Berishës, Ymer Cela
Adoleshenti qëllon me pistoletë në mes të oborrit të shkollës, policia fsheh ngjarjen (VIDEO) Një denoncim i rëndë ka ardhur këtë të premte nga një qytetari i cili ka publikuar pamjet sesi një adoleshent në Durrës
"I dinte sekretin e madh, Azem Hajdari kishte plan vrasjen e Sali Berishës" Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri, ka bërë një deklaratë të fortë sot në media duke theksuar se Azem Hajdari kishte
Thaçi: Sali Ramë Berisha ka nevojë për psikiatër, ja ku u arrestova Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i është kundërpërgjigjur akuzave të ish-kryeministrit Sali Berishës, duke deklaruar s
Rudina Hajdari i sulet Ramës, Bashës dhe Berishës Raporti i KE për Shqipërinë ka fokusin kryesor në diskutimet e seancës së sotme plenare ku socialisti Taulant Balla thek
Rama pi kokainë: Fotoja e Berishës, montazh? (VIDEO) Në emsionin Opinion të datës 23 Maj, përpara gazetarëve, zoti Berisha lëshoi një lum deklaratash të nivelit të dytë, për
Mesazhi i koduar që Thaçi i çoi Berishës përmes një reagimi publik (FOTO LAJM) Hashim Thaçi i është përgjigjur akuzave të ish-kryeministrit Berisha për lidhjet e tij me Serbinë dhe ndihmën që po i je