999 rezultate për

bashke

Blero rrëfen raportin e Afronës me ish-bashkëshorten: Biseduan 3 orë (FOTO LAJM) Së fundmi këngëtari i njohur Blero ka qenë i ftuar në “Glamour Zone”. Ai ka folur për karrierën, por edhe jetën private.
Jeni fatlumë nëse bashkëshortja juaj është një nga këto shenja horoskopi! Dëshironi të dini se cilat shenja të horoskopit mund të jenë bashkëshortet më të mira, bazuar nga karakteristikat e tyre
E pavdekshme në ekran! Nga dita e parë deri më sot, sa ka ndryshuar Rudina Magjistari? (FOTO LAJM) Një ndër moderatoret më të njohura, të suksesshme në Shqipëri është Rudina Magjistari. Prej shumë vitesh, ajo gjende
Më puthje "të nxehta", Gjyste Vulaj publikon si rrallëherë foto me bashkëshortin (FOTO LAJM) Prej shumë vitesh ndjekësit nuk e lënë "në baltë" Gjyste Vualjn duke e ndjekur dhe mbështetur në të rejat e saj. Këng
Rama batuta me zyrtarin amerikan: Kemi një të përbashkët, s’na lejojnë të futemi në Europë Nënsekretari i Shtetit të SHBA për Zhvillimin Ekonomik, Energjinë dhe Mjedisin ka mbërritur në Tiranë. Keith Krach ka
Të dy në Tiranë, zbulohen planet e fundit të Luanës dhe Krenarit (FOTO LAJM) Krejt papritur në fillim të muajit shtator në media qarkulloi lajmi se Luana dhe Krenari i kanë dhënë fund lidhjes së ty
Nuk janë më bashkë?! Stresi ju vë kapakun të gjitha thashethemeve për lidhjen e tij me Keisin Stresi dhe Keisi nuk janë më bashkë dhe duket se vendimi për përfundimin e martesës ka qenë i përbashkët. Sipas reperit
Do bëjnë namin, zbulohen detaje rreth duetit të Fifit dhe Ermalit (FOTO LAJM) Artistët e njohur Ermal Fejzullahu dhe Filloreta Raçi-Fifi, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Kënga
Historike, Rama dhe Hoti nënshkruajnë 14 marrëveshjet mes Kosovës dhe Shqipërisë Kryeministri Edi Rama dhe homologu i tij kosovar Avdullah Hoti kanë nënshkruar marrëveshjet ndërqeveritare mes dy vendev
Po transportonte lëndë narkotike, arrestohet polici bashkë me një 16 vjeçar Blutë e Gjirokastës kanë arrestuar kolegun e tyre pasi u kap me një adolesent duke trasnportuar lëndë narkotike me furgo
Rrama vlerëson qasjen e Hotit ndaj Serbisë, thumbon Haradinajn dhe Kurtin Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar progresin e bërë nga Kosova në raport me dialogun me Serbinë, duke kritikuar qasjen e
Nuk rrinë dot pa njëri-tjetrin, Bora Zemani dhe Donaldi rikthehen bashkë? (FOTO LAJM) Në muajin gusht Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre, vetëm pak javë pasi e kishin bërë publike. T
Kaosi në debatin Trump-Biden theu rekorde, por vëmendjen e morën bashkëshortet e tyre Debati presidencial mes presidentit Donald Trump dhe ish-nënkryetarit Joe Biden ishte ndër më të ashprit që theu rekorde
E zbulon bashkëkombasi i tij te Reali: Hazard është i trishtuar Thibaut Courtois pranon se Eden Hazard është pak i dëshpëruar, pas largimit nga skuadra shkaku i lëndimit. Ylli i Kom
Një baba si Gjiko, Elita i jep "medalje" bashkëshortit (FOTO LAJM) Pas angazhimeve të ndryshme dhe të shumta, orët e mbrëmjes Gjiko dhe Elita i kalojnë me vogëlushin e tyre, Zëri, i cili
Bashkëpunim i fuqishëm, Xhensila pritet të bëj namin me këngën e rradhës (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një
Vrau bashkëshorten pasi e quajti homos*ksual, 6 vite burg për shqiptarin Edmir R. 67 vjeç nga Kosova është dënuar me gjashtë vjet e gjysmë burgim nga policia zvicerane dhe pas vuajtjes së dënim
Merret vendimi për 39-vjeçarin që abuzoi për 4 vite me vajzën 14-vjeçare të bashkëjetueses “Arrest me burg” ka vendosur gjykata e Durrësit për shtetasin L.Kurti këtë të martë, i arrestuar pak ditë më parë se dys
71-vjeçari nuk e kishte dhunuar as gruan as vajzën, bashkëshortja: Faji i fqinjëve! Ndërkohë që Lefter Zhidru u ekzekutua nga RENEA pasi deklarohej si i dhunshëm ndaj gruas dhe vajzës, ka habitur bashkësh
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë