999 rezultate për

ballen

Fillojnë debatet elektorale televizive në Maqedoni, ja cilët do të përballen sonte Duke filluar nga sot nisin debatet elektorale televizive në televizionet e Maqedonisë. Për sonte janë planifikuar tre
Llalla i shmanget mediave: Shumë prokurore femra dinë të përballen me kërcënime Kryeprokurori Llalla i është shmangur sërish me mjaft mjeshtëri çështjes së kërcënimit, teksa ka qënë i pranishëm në një
Sulmet në Siri/ Papa: Ndalni bombardimet, do të përballeni me perëndinë “Ndalni bombardimet ndaj civilëve, do të përballeni me gjykimin e perëndisë“. Ka qenë ky paralajmërimi i Papa Françe
Reagon Mentor Kikia: Ja debati me Sokol Ballën për shkarkimin tim Mentor Kikia, një nga gazetarët më të vjetër të Top Channel në rrjetin social Facebook ka sqaruar në një shkrim të gjatë
Erdogan akuzon europën: "Refugjatët përballen me sjellje poshtëruese" Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan, gjatë fjalimit të mbajtur në Asamblenë e Përgjithshme të Organizatës Kombeve
"Selfia" desh i merr jetën dy djemve, hipin në tren por përballen me tragjedinë Dy të rinjtë nga Kumanova për pak sa nuk kanë rrezikuar jetën e tyre në vagonat e trenit në Kumanovë. Mbrëmë rreth o
Kalendari/ Ja kur përballen kuqezinjtë tanë me Italinë dhe Spanjën Pas Europianit Shqipëria bëhet gati për një aventurë të re. Pas 4 ditësh Kombëtarja jonë do të luajë sfidën e parë në st
E FUNDIT NGA SHKUPI / 20 të vdekur mbi 1.000 të evakuuar Ministria e Punëve të Brendshme ka konfirmuar së fundi se 20 persona kanë vdekur dhe mbi 1000 qytetarë janë evakuuar.
Vlahutin-politikanëve: Ja me çfarë do përballeni nëse pengoni ose bllokoni reformën Ambasadorja e BE në Tiranë, Romana Vlahutn, në një intervistë për “Tonight”, të Ilva Tares, ka thënë se aktorët shqiptar
Qeveritë po përballen me agjenda sfiduese Diplomati shqiptar Lisen Bashkurti, ka thënë se të dy shtetet shqiptare Shqipëria dhe Kosova, janë duke u përballur me a
Ja çfarë rrefeu Malltezi për sherrin me Ballën Jamarbër Malltezi s'ka pranuar që të ketë qëlluar deputetin Taulant Balla në aeroportin e Romës, në Itali. Pas marrjes n
"Dridhet" Gjermania, ja me kë do të përballet në çerekfinale Kombëtarja e Gjermanisë do të përballet me Italinë ose Spanjën në çerekfinale të Kampionatit Evropian Gjermania e Joa
Braçe merr hak për Ballën: Të vishen e ngjishen, nuk maskohen dot Lidhur me sherrin e Jamarbër Malltezit me Taulant Ballën, një reagim ka ardhur nga Erion Braçe, i cili nuk ka mundur të
Policia: Malltezi goditi Ballën në Romë Lidhur me ngjarjen e bujshme për dhunën e ushtruar ndaj deputetit socialist Taulant Balla, një reagim ka ardhur edhe nga
Ja pse dhëndri i Berishës goditi me grusht Taulant Ballën Ndonëse më herët akuzat mes dhëndrit të Berishës dhe deputetit socialist Taulant Balla kanë qënë të shpeshta, tashmë ata
Refugjatët në Tabanoc ankohen për mungesë ushqimi Rfugjatët të cilët kanë mbetur të bllokuar në kufirin greko-maqedonas po qëndrojnë në kushte tejet të vështirë. Ata j
Paloka viziton të shoqëruarit në polici: Urdhëruesit e dhunës të përballen me drejtësinë Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ishte sot në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës, për të parë g
Pas pushimeve luksoze, Lori Hoxha merr frenat e "Top Awards" Trashëgimtarja e “Top Channel”, e cila është duke shijuar pushime me të dashurin në ishujt Maldive, do të jetë producent
Sonte miqësore luksi Itali-Spanjë, ja formacionet (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje në "Dacia Arena"(stadium i Udinezes) do të luhet sfida miqësore që vendos përballë dy kombëtare të mëdh
Yjet e Shpresave sot përballen me Greqinë Sot luhet Shqipëri-Greqi. Përfaqësuesja e 21 vjecarëve kuqezi përballet sot në orën 18:00 në Elbasan Arena në një sfidë