999 rezultate për

angel

E lindi, e ushqeu me gji, tani do që djali ta shohë si burrë (FOTO LAJM) Si shumë baballarë të rinj, Sabastion Sparks e dinte që të qenit prind ka sfida të mëdha. Por shumica e baballarëve të r
Brad Pitt për ndarjen nga Angelina: Më keq se vdekja! Mesa duket ndarja nga Angelina nuk ka qenë fort e lehtë për ish- bashkëshortn e saj Brad Pitt. Ylli i kinematografisë ka
Angela Martin bëhet nostalgjike dhe poston fotot e papritura (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Anxhela Martini, duket se ka gjetur dashurinë e jetës së saj. Ajo tashmw wshtw e martuar. Modelja
Kur Angela Martin është duke i dhënë biçikletës (FOTO LAJM) Modelja e famshme me origjine shqiptare Angela Martini i ka dhenë fund beqarisë. Ajo duket se tashmë po shijon momen
Tërbuan rrjetin me klipin, modelja shqiptare dhe milioneri tregojnë shtëpinë luksoze Bukuroshja shqiptare Angela Martini muajin e kaluar zyrtarizoi martesën e saj me miliarderin rumun, Dragos Savulescu.
Angela Martini dhe pushimet e saj luksoze (FOTO LAJM) Bukuroshja Angela Martin s'ka të ndalur me aventura e saj dhe pushimet luksoze me bashkwshortin multimiliarderin rumun,
Modelja që i trullos të gjithë, një ditëlindje pasanikësh si Angela Martini Modelja e famshme shqiptare Angela Martini prej disa kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përkrah bashkës
Maqedonia zgjedh guvernatorin Parlamenti i Republikës së Maqedonisë në seancën e 46 e emëroi dr. Anita Angelovska Bezhoska për guvernator i Bankës Pop
Angela Martini ndryshon "look", kështu s'e keni parë kurrë më parë (FOTO LAJM) Pas martesës së saj shumë të papritur Angela Martini ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj. Ajo shfaqet shumë ndrysh
Agjenti i Manolasit kontakton Realin, i ofron grekun Mbrojtësi i Romës, Kostas Manolas, sipas raoportimeve të Marcas i është ofruar Realit Madridit. Agjenti i grekut, Ioa
Si u shpërblyen shpëtimtarët e deputetëve në ngjarjen e 27 prillit Më 27 prill të vitit të kaluar, disa protestues që ndodheshin jashtë kuvendit kundërshtuan me dhunë, koalicionin e kriju
Merkel shton interesin në Ballkan, pret për vizitë edhe Hashim Thaçin Kancelarja gjermane Angela Merkel ka shtuar vëvendjen për rajonin e Ballkanit Perëndimor. Pas vizitave të presidentit Se
Mauro Icardi shkruan historinë me Interin Mauro Icardi po shkruan histori me fanellën e Interit. Në fitoren 2-1 të Interit kundër Chievos, Mauro Icardi shënoi
Angela Martini në Top Channel? Fotografi sqaron publikun pas lëmshit Fotografi Artan Korenica bëri lëmsh dynjanë ku tregoi se do të sillte një emision të ri në Top Channel, bashkangjitur fo
Emision i ri në “Top Channel”? Angela Martini do të jetë prezantuesja (FOTO LAJM) Modelja e famshme shqiptare Angela Martini prej disa kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përkrah bashkës
Sulmohet autobusi i basketbollistëve në Shkup Autobusi i basketbollistëve të MZT Shkup dje është sulmuar nga persona të panjohur në rrugën “Vasko Karangelevski” ku ës
Thaçi flet në telefon me Angela Merkel Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka zhvilluar një bisedë telefonike me Kancelaren e Republikës Fede
PSG shpartallon Monacon (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Monacos në "Parc des Princes". Ai që ka shënuar është Angel Di Maria në mintë
Brad Pitt më i lumtur se kurrë pas ndarjes nga Angelina Jolie Ka kaluar rreth 1 vit e gjysmë që nga ndarja e dy yjeve të Hollywood Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Dhe tani një burim
Brad Pitt “harron” Angelina Jolie, sozia e saj i rrëmben zemrën Teksa duhen edhe pak ditë nga zyrtarizimi i divorcit me ish-bashkëshorten Angelina Jolie, Brad Bitt duket se ka gjetur n