Mos e besoni po deshët, vajza 6 vjeçare e Kim Kardashian ka të dashur (VIDEO)

Po, vajza e Kim Kardashian, North West ka të dashur dhe mos e besoni po deshët!

Ajo tregoi lëvizjet e saj të adhurueshme ndërsa kërcente me Caiden Mills, 8 vjeç, në postimin e tyre të parë në TikTok.

North, 6 vjeçe kishte veshur një xhaketë dhe pantallona lëkure kur Caiden – i cili është djali i reperit Consequence – e ngriti në ajër.

Në videon e shkurtër e cila u ripostua në Instagram, Caiden në mënyrë të përsëritur mbante këmbët e North në ajër.

Kim Kardashian ka thënë se nuk mund të kërcejë, e megjithatë duket se North ka trashëguar lëvizjet e të atit Kanye West.


Shtuar 8.01.2020 10:52