Ç’të bën karantina, Besi dhe Xhensila rrëzohen teksa kërcejnë përpara kamerës (VIDEO)

Besi dhe Xhensila janë ndër personat publik më aktiv gjatë këtyre ditëve të vetëizolimit.

Veçse mbajnë “gjallë” ndjekësit, çifti argëtohet dhe kalon edhe kohën që duket paska më e gjatë këto ditë.

Së fundmi Xhensila ka postuar një video ku shfaqet duke kërcyer me Besin, mirëpo kërcimi nuk ka përfunduar dhe aq mirë.

Në fund të videos çifti përfundon në dysheme pasi pengohen me njëri-tjetrin dhe rrëzohen.


Shtuar 16.03.2020 07:18