Tashmë 3 muajshe, Xhaka na zbukuron ditën me fotot e vajzës (FOTO LAJM)

Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe e shoqja Leonita në tetor u bënë prindër për herë të parë. Leonita solli në jetë një vajzë të cilës i vendosën emrin e bukur e të veçantë Ayana.

Çifti ka publikuar vazhdimisht foto të vogëlushes e momentet e tyre më të bukura i kanë ndarë me fansat. Ayana ka mbushur 3 muajshe dhe Graniti e Leonita kanë postuar një foto të portretit të saj ëngjëllor.

Pas ardhjes në jetë të Ayanas, Graniti e përshkruajti vitin 2019 si vitin më të mrekullueshëm.


Shtuar 8.01.2020 09:39