Ishin bashkë, si i shpëtoi vëllai i Kastriotit plumbit

Eliminimi me një plumb në zemër i Kastriot Reçit ngre dyshime se krimi të jetë kryer për motivin e hakmarrjes.

Mësohet se ditën e djeshme, 47-vjecari ka qenë së bashku me të vëllanë. Vëllezërit Reçi sapo kishin parkuar makinën dhe po hynin ne lokalin në pronesi të tyre.

Për fat, i vëllai kishte hyrë në lokal vetëm pak sekonda përpara Kastriotit.

Deri më tani, nuk dihet ende asgjë për autorët e krimit teksa policia ka ofruar dhe një shpërblim prej 20 milion lekë të vjetra për informatorët.


Shtuar 8.01.2020 09:39