Sot fillon zyrtarisht epoka Pirlo te Juventusi (VIDEO)

Epoka e Andrea Pirlo ka filluar zyrtarisht: trajneri i ri i Juventusit është gati të fillojë punën në krye të skuadrës.

Sot, në fakt, është vendosur takimi i Cristiano Ronaldos dhe shokëve të tij.

Trajneri ishte ndër të parët që kaloi portat e Continassa gjatë mëngjesit, më pas, lojtarët arritën për ekzaminimet e zakonshme mjekësore.

Sezoni 2020/2021 i bardhëezive do të fillojë: për Pirlo seancat e para stërvitore do të jenë së bashku me stafin e tij, me zëvendës Igor Tudor dhe bashkëpunëtorin Roberto Baronio.


Shtuar 24.08.2020 12:37