PSG në kaos me 7 lojtarë të infektuar me Covid-19, e pëson dhe Mbappe

Kylian Mbappe ka rezultuar pozitiv në testet e koronavirusit.

Mbappe është lojtari i shtatë nga radhët e PSG që infektohet teksa më herët ishin infektuar edhe Neymar, Paredes e Di Maria.

Mbappe tashmë pritet të largohet edhe nga grumbullimi me kombëtaren e Francës.


Shtuar 7.09.2020 18:56