Milani në festë, Ibrahimovic dyfishon rezultatin (VIDEO)

Efekti i Zlatan Ibrahimovic po fillon të ndjehet te Milani.

Suedezi ka arritur të gjejë golin e parë personal dhe të dytin për Milanin ndaj Cagilarit duke i dhënë qetësi skuadrës së tij. /albeu.com/


Shtuar 11.01.2020 15:27