Messi argëtohet me Thiagon dhe Mateon në “Instagram” (VIDEO)

Çfarë personazhi i Disney-t është Messi? Reagimi i djalit të tij i thotë të gjitha.

Leo ka publikuar këtë video me Thiagon e Mateon duke u argëtuar në shtëpi në Barcelonë, para ndeshjen me Granadën të dielën mbrëma.


Shtuar 18.01.2020 09:34