Luks i gjallë, shtëpitë përrallore të Conor McGregor (FOTO LAJM)

cGregor një nga boksierët më të njohur në botë, po njihet edhe për pasurinë e tij.

31 vjeçari po raportohet se ka pasuri prej afto 100 milionë euro, e kjo gjë po dëshmohet me shtëpitë super luksoze të cilat ai i posedon.

Një shtëpi e ka në Irlandë e cila kushton 2 milionë euro, e cila posedonë pesë dhoma gjumi, gjashtë banjo, dhomë për ngrënie, kuzhinë dhe sallë lojrash.

Shtëpia tjetër me vlerë prej më shumë se 1 milionë euro gjendt në Marbella, të cilën e bleu në vitin 2018, e që është e përsosur për shkak të kohës me diell.

Dhe shtëpia e tretë gjendet në Las Vegas, e cila ka 12.000 metra katrorë, ka shtatë dhoma gjumi, pishinë dhe po ashtu fushë golfi.

Kurse garazhat e tij janë të mbushura me vetura luksoze.


Shtuar 18.01.2020 09:41