Interi e vlerëson me këtë çmim yllin e skuadrës

Interi janë gati për ta shitur Matteo Politanos këtë muaj, duke e vlerësuar sulmuesin anësorë 25 milionë euro

Sipas Corriere della Sera, Politano ka vuajtur për të pasur minuta nën urdhrat e Antonio Contes këtë sezon.

Ai ka startuar vetëm dy herë këtë sezon dhe kjo ka ndodhur në muajin shtator.

Ish klubi i tij Roma besohet se janë të interesuar për 26 vjeçarin, por për ta blerë atë ata duhet të shesin Cengiz Under për të pasur fond për ta blerë Politanon.


Shtuar 4.01.2020 18:10