FA Cup, Man City e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë (VIDEO)

Oleksandr Zinchenko ka realizuar një gol të bukur sonte nga largësia duke shënuar kështu golin e parë për Cityn, në minutën e 35′ miqtë barazuan me Pope dhe në minutën e 42′ Aguero rikthen Cityn në avantazh.

Kampioni anglez po luan në Etihad kundër Port Vale dhe Zinchenko ka kaluar në epërsi Cityn në minutën e 19 të ndeshjes.

City po luan ndeshjen e raundit të tretë kundër skuadrës së vogël angleze nga Liga e Tretë e Anglisë Port Vale.


Shtuar 4.01.2020 18:19