Formacionet zyrtare Lazio-Inter, rikthehet Martinez

Lazio dhe Interi takohen në derbin e javës së 24-të në Serie A.

Takimi nis në 20:45 dhe zhvillohet në “Stadio Olimpico” në Romë.

Formacionet zyrtare:

Lazio: Strakosha; Luiz Felipe, Acerbi, Radu; Marusic, Milinkovic-Savic, Leiva, Luis Alberto, Jony; Caicedo, Immobile

Inter: Padelli; Godin, De Vrij, Skriniar; Candreva, Vecino, Brozovic, Barella, Young; Lukaku, Lautaro


Shtuar 16.02.2020 19:07