Frikësoi “Komitët”, Adnani ka një mesazh të rëndësishëm për të thënë (VIDEO)

Ditën e djeshme në lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedons “Komitet”, ofenduan shqiptarët.

Disa krushq shqiptarë po mernin nusen por u ndalën dhe dolën nga makinat e motorar duke u përballur me ta, por ata ikën nga frika dhe u shperndanë menjëher.

Gazetari Furkan Saliu në rrjetin e tij social ka postuar video mesazhin e Adnanit i cili ishte ai që frikësoi tifo grupin.

Për më shumë ndiqni mesazhin e Adnanit. /albeu.com/


Shtuar 20.09.2020 17:46