Liverpool – Everton, formacionet zyrtare: Debuton Minamino

Me fillim nga ora 17:00, Liverpool dhe Everton takohen në raundin e tretë të FA Cup.

Për Liverpoolin në këtë derbi do të startojë edhe futbollisti i ardhur nga RB Salzburg, Minamino.

Formacionet zyrtare:

Liverpool: Adrian; Williams, Gomez, Phillips, Milner; Chirivella, Lallana; Minamino, Elliott, Jones; Origi.

Everton: Pickford; Coleman, Holgate, Mina, Digne; Sigurdsson, Schneiderlin, Sidibe, Walcott; Calvert-Lewin, Richarlison.


Shtuar 5.01.2020 15:17