Dalin formacionet zyrtare të derbit, Tirana-Partizani

Do të startojë në orën 19:00, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit.

Një përballje spektakolare që pritet të dhurojë spektakël, si në fushë dhe jashtë saj.

Të dy trajnerët kanë bërë publike formcionet zyrtare, ku nuk mungojnë surprizat.

FORMACIONET ZYRTARE:

TIRANA: Lika, Hoxhallari, Doka, Muça, Vangjeli, Celhaka, Batha, Torasa, Kale, Kobina, Ngo.

PARTIZANI: Hoxha, Belica, Bitri, Idrizaj, Haklaj, Telushi, Broja, Melo, Bardhi, Çinari, Braun.


Shtuar 28.02.2020 17:09