Deklaratë tronditëse e repistit: Vrasja e Kobe Bryant ishte e planifikuar (FOTO LAJM)

Shumë njerëz kanë shkruar në mediat sociale rreth vdekjes së legjendës së NBA-s, Kobe Bryant.

Por, reperi i njohur i hitit “Watch Me Nae Nae”, Silento, po qëndron larg nga pjesa tjetër, pasi ai bëri një deklaratë të çuditshme në Twitter.

Silento pretendon se vdekja e Bryant ishte një komplot, përcjell Telegrafi.

“Vdekja e Kobe Bryant ishte një vrasje e planifikuar, ashtu sikurse u përpoqën të më vrisnin mua”.

“Unë i ika kurthit. Mos i besoni askujt, kjo është një industri e madhe dhe e fëlliqur”, ka shkruar Silento.


Shtuar 29.01.2020 09:19